Rato guolio komplektas MOOG MD-WB-11847
GamintojasMOOG
KodasMD-WB-11847
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aukštis 1 [mm]
45
Išorinis skersmuo 1 [mm]
80
pakuotės aukštis [cm]
6,2
pakuotės ilgis [cm]
10,3
pakuotės plotis [cm]
9,5
pakuotės tipas
dėžė
vidinis skersmuo 1 [mm]
42
Tinka automobiliams: KIA CARENS I Autobusiukas, SHUMA I, SHUMA II, SHUMA II sedanas, SHUMA Sedanas; MAZDA 323 C IV, 323 S IV, 6 Station Wagon, 626 III, 626 III Hatchback, 626 III kupė, 626 III Station Wagon, 626 IV, 626 IV Hatchback, 626 V, 626 V Hatchback, 626 V Station Wagon, MPV II, MX-5 III, MX-6, XEDOS 6, XEDOS 9
Detali informacija:
KIA CARENS I Autobusiukas (FC, FJ) 1.8 i (81kW, 2000.11 > 2002.07)
KIA SHUMA I (FB) 1.5 i 16V (AFB242) (65kW, 1997.10 > 2001.03)
KIA SHUMA I (FB) 1.8 i 16V (81kW, 1997.10 > 2001.03)
KIA SHUMA II (FB) 1.6 (75kW, 2001.05 > 2004.08)
KIA SHUMA II (FB) 1.8 (84kW, 2003.04 > 2004.08)
KIA SHUMA II sedanas (FB) 1.6 (75kW, 2001.05 > 2004.05)
KIA SHUMA Sedanas (FB) 1.5 (59kW, 1996.03 > 1998.12)
KIA SHUMA Sedanas (FB) 1.5 i 16V (AFB222) (65kW, 1997.10 > 2001.10)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 (BG8S) (96kW, 1989.09 > 1993.06)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V 4WD (BG8S) (76kW, 1991.11 > 1993.12)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD (BG8S) (120kW, 1990.09 > 1992.12)
MAZDA 323 C IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD (BG8S) (136kW, 1993.01 > 1994.07)
MAZDA 323 S IV (BG) 1.8 16V Turbo 4WD (BG8R) (120kW, 1991.01 > 1994.07)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 626 III (GD) 2.2 12V (GD102) (85kW, 1987.11 > 1991.07)
MAZDA 626 III Hatchback (GD) 2.2 12V (GD102) (85kW, 1988.06 > 1992.04)
MAZDA 626 III kupė (GD) 2.2 12V (GD102) (85kW, 1988.04 > 1991.12)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 (GVEW) (66kW, 1988.10 > 1997.09)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D (GVFW) (60kW, 1994.11 > 1997.09)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 D Comprex (GVFW) (55kW, 1993.05 > 1996.11)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.0 i 16V (GVEW) (110kW, 1994.11 > 1997.09)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V (GV102) (85kW, 1989.03 > 1996.11)
MAZDA 626 III Station Wagon (GV) 2.2 12V 4WD (GV102) (85kW, 1991.05 > 1992.11)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (78kW, 1994.05 > 1997.06)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (GE8P) (66kW, 1994.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 1.8 i (GE8P) (77kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D (56kW, 1994.05 > 1997.06)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 D GLX Comprex (GEFP) (55kW, 1992.10 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i (GE10S1) (85kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV (GE) 2.0 i 4WD (GE10S1) (85kW, 1992.04 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (GE8P) (66kW, 1994.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 1.8 (GE8P) (77kW, 1991.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 D GLX Comprex (GEFP) (55kW, 1993.01 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i (GE10S1) (85kW, 1991.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.0 i 4WD (GE10S1) (85kW, 1992.04 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) (120kW, 1994.08 > 1997.04)
MAZDA 626 IV Hatchback (GE) 2.5 24V (GE5P) (121kW, 1992.01 > 1997.04)
MAZDA 626 V (GF) 1.8 (GF8P) (66kW, 1997.05 > 1999.12)
MAZDA 626 V (GF) 1.8 (GF8P) (74kW, 1999.12 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 (GFEP) (100kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 (GFEP, GF12) (85kW, 1997.05 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 DI TD (GFFP) (66kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 TD (GFFP) (81kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 Turbo DI (GFFP) (74kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.8 (GF8P) (66kW, 1997.05 > 1999.12)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 1.9 (GF8P) (74kW, 1999.12 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 (GFEP) (85kW, 1997.05 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 DITD (GFFP) (66kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 H.P. (GFEP) (100kW, 1998.02 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD (GFFP) (81kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI (GFFP) (74kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8 (GW8W) (66kW, 1998.02 > 2000.01)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 1.8 (GW8W) (74kW, 2000.01 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 (GWEW) (85kW, 1998.02 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 DITD (GWFW) (66kW, 1999.09 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 H.P. (GWEW) (100kW, 1998.02 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 TD (GWFW) (81kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 Turbo DI (GWFW) (74kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA MPV II (LW) 2.0 (LWEW) (88kW, 2000.08 > 2002.07)
MAZDA MPV II (LW) 2.0 (LWEW) (90kW, 1999.09 > 2000.08)
MAZDA MPV II (LW) 2.0 DI (100kW, 2002.07 > 2006.02)
MAZDA MPV II (LW) 2.3 (LW3W) (104kW, 2002.07 > 2006.02)
MAZDA MPV II (LW) 2.5 V6 (LW5W) (125kW, 1999.09 > 2002.03)
MAZDA MPV II (LW) 3.0 i V6 (LWFW) (147kW, 2002.03 > 2006.02)
MAZDA MX-5 III (NC) 1.8 (NC18) (93kW, 2005.03 > 2014.12)
MAZDA MX-5 III (NC) 2.0 (NC18) (118kW, 2005.03 > .)
MAZDA MX-6 (GE) 2.0 (85kW, 1992.02 > 1997.02)
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (123kW, 1993.02 > 1995.11)
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 24V (GE10L) (121kW, 1992.02 > 1997.02)
MAZDA MX-6 (GE) 2.5 i 24V (GE20L) (120kW, 1994.08 > 1997.02)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V (79kW, 1994.06 > 1999.10)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 1.6 16V (83kW, 1992.08 > 1994.05)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) (103kW, 1994.06 > 1999.10)
MAZDA XEDOS 6 (CA) 2.0 V6 (CAEP) (106kW, 1992.01 > 1994.05)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V (105kW, 1993.08 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.3 24V (TA3P) (155kW, 1995.02 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) (123kW, 1993.07 > 2000.07)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) (120kW, 2000.07 > 2002.09)