Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas MOOG CI-SB-14915
GamintojasMOOG
KodasCI-SB-14915
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]56
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
montavimo vieta
priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta
priekinė ašis, kairė
priekinė ašis, kairė ir dešinė
pakuotės aukštis [cm]
4,5
pakuotės ilgis [cm]
5
pakuotės plotis [cm]
4,5
pakuotės tipas
dėžė
skersmuo [mm]
20
vidinis skersmuo [mm]
20
Analogai kodai: 5081P3
Detali informacija:
CITROEN C3 II (SC_) 1.0 VTi 68 (50kW, 2012.08 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.1 i (44kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.2 VTi 82 (60kW, 2012.06 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 (54kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 HDi 70 (SC8HZC, SC8HR0, SC8HP4) (50kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 LPG (70kW, 2013.06 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.4 VTi 95 (70kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 BlueHDi 75 (55kW, 2015.04 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi (68kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.11 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 HDi 115 (84kW, 2012.09 > .)
CITROEN C3 II (SC_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2009.11 > .)
CITROEN C4 CACTUS 1.2 VTi 82 (60kW, 2014.09 > .)
CITROEN C4 CACTUS 1.6 HDi 90 (68kW, 2014.09 > .)
CITROEN DS3 (SA_) 1.2 VTi 82 (60kW, 2013.01 > 2015.03)
CITROEN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 (70kW, 2010.04 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.4 VTi 95 LPG (70kW, 2012.08 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.4 VTi 98 (72kW, 2009.11 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2014.07 > .)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2013.10 > .)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2009.11 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 115 (84kW, 2012.08 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 115 (85kW, 2013.10 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 HDi 90 (68kW, 2009.11 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 Racing (149kW, 2011.02 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 Racing (152kW, 2011.02 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 THP 155 (115kW, 2010.04 > 2015.07)
CITROEN DS3 (SA_) 1.6 VTi 120 (88kW, 2010.04 > 2015.07)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.2 VTi 82 (60kW, 2013.01 > .)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2014.07 > .)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.6 HDi 90 (69kW, 2013.01 > .)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.6 THP 150 (110kW, 2013.01 > .)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.6 THP 155 (115kW, 2013.01 > .)
CITROEN DS3 kabrioletas 1.6 VTi 120 (88kW, 2013.01 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 110 / PureTech 110 (SAHNPS, SAHNZ6, SAHNZT) (81kW, 2015.04 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.2 THP 130 (SAHNYM) (96kW, 2015.09 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.2 VTi 82 (SAHMZ6) (60kW, 2015.04 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 100 (SABHY0, SABHYT) (73kW, 2015.04 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 120 (SABHZM) (88kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 BlueHDi 75 (SABHW6) (55kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 165 (SA5GZM) (121kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 (SA_) 1.6 THP 208 (SA5GRM) (153kW, 2015.09 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.2 THP 110 (81kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.2 THP 130 (96kW, 2015.09 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.2 VTi 82 (60kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 BlueHDi 120 (88kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 THP 165 (121kW, 2015.07 > .)
DS DS 3 kabrioletas (SB_) 1.6 THP 208 (153kW, 2015.09 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.0 VTi (50kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 THP 110 (81kW, 2013.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTi 68 / PureTech 68 (50kW, 2016.08 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.2 VTI 82 (60kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 HDi (50kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.4 VTi (70kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 BlueHDi 100 (73kW, 2015.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 GTi (CA5FU8) (147kW, 2012.08 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (68kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi (84kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 HDi / BlueHDi 75 (55kW, 2013.01 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP (115kW, 2012.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 THP 165 (121kW, 2015.03 > .)
PEUGEOT 208 I (CA_, CC_) 1.6 VTi (88kW, 2012.03 > .)