Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MOOG CI-SB-13348
GamintojasMOOG
KodasCI-SB-13348
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]42
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
112
montavimo vieta
apatinis
montavimo vieta
galinis
kairė ir dešinė
priekinė ašis
priekinė ašis, kairė ir dešinė
pakuotės aukštis [cm]
4,5
pakuotės ilgis [cm]
14
pakuotės plotis [cm]
9,5
pakuotės tipas
krepšys
skersmuo [mm]
20
vidinis skersmuo [mm]
20
Analogai kodai: 3520X63521T7
Tinka automobiliams: CITROEN C5 III, C5 III Break
Detali informacija:
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 (RD9HL0, RD9HR8, RD9HRA) (82kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 HDi 110 (RD9HZC) (80kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 HDi 115 (RD9HRA, RD9HLA, RD9HL0) (84kW, 2012.01 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 THP 150 (RD5FN8, RD5FNA) (110kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 THP 155 (RD5FV8, RD5FNA) (115kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.6 VTi 120 (RD5FS8, RD5FSA) (88kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.8 16V (RD6FXC) (92kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.0 16V (RDRFJC, RDRFJF) (103kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.0 HDi (RDRHD8, RDRHDJ, RDRHR8, RDRHRJ) (100kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.0 HDi 140 (RDRHF8, RDRHFA, RDRHA8, RDRHAJ) (103kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.0 HDi 165 (RDRHHA, RDRHH8) (120kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.0 HDi 180 (RDAHWT) (133kW, 2015.03 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.2 HDi (RD4HTH) (125kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.2 HDi 200 (RD4HLA) (150kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.7 HDi (RDUHZJ) (150kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 3.0 HDi 240 (RDX8CA) (177kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 3.0 V6 (RDXFVJ) (155kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 (82kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 110 (RW9HZC) (80kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 HDi 115 (84kW, 2012.01 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 150 (110kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 THP 155 (115kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.6 VTI 120 (88kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.8 i 16V (RW6FYC) (92kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi (100kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 140 (103kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 150 / BlueHDi 150 (RWRHEJ, RWRHE8) (110kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 165 (120kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 HDi 180 (133kW, 2015.03 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 i 16V (RWRFJC, RWRFJF) (103kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi (RW4HTH) (125kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 165 (120kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.2 HDi 200 (150kW, 2010.07 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.7 HDi (150kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 3.0 HDi 240 (RWX8CA) (177kW, 2009.04 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 3.0 V6 (RWXFVA, RWXFUA) (155kW, 2008.02 > .)