Rato guolio komplektas MOOG CH-WB-12207
GamintojasMOOG
KodasCH-WB-12207
Kokybės klasėVidutinė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aukštis 1 [mm]
37,4
Išorinis skersmuo 1 [mm]
139
pakuotės aukštis [cm]
11,5
pakuotės ilgis [cm]
15
pakuotės plotis [cm]
15
pakuotės tipas
dėžė
vidinis skersmuo 1 [mm]
30
Tinka automobiliams: CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III, VOYAGER II; DODGE CARAVAN
Detali informacija:
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.0 i (98kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.4 i (111kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TD (85kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TDiC AWD (85kW, 1995.10 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.0 (112kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.3 i (116kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i (72kW, 1991.01 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 i (74kW, 1990.08 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 2.5 TD (87kW, 1992.01 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 (104kW, 1990.10 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.0 i (108kW, 1991.01 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i (110kW, 1990.08 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i (120kW, 1990.08 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD (110kW, 1990.08 > 1995.09)
CHRYSLER VOYAGER II (ES) 3.3 i AWD (120kW, 1990.08 > 1995.09)
DODGE CARAVAN 2.0 i (98kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 2.4 i (111kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 2.5 TD (85kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.0 (112kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.3 i (116kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.8 i (122kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.8 i (131kW, 1995.01 > 2001.03)