Skersinės vairo trauklės galas MOOG RO-ES-1492
GamintojasMOOG
KodasRO-ES-1492
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
forma
tiesu
ilgis 1 [mm]
87
ilgis 2 [mm]
30,5
montavimo vieta
išor.
montavimo vieta
kairė
priekinė ašis
pakuotės aukštis [cm]
8
pakuotės ilgis [cm]
12,5
pakuotės plotis [cm]
9
pakuotės tipas
dėžė
porinis gaminio numeris
RO-ES-1494
skersmuo 1 [mm]
17,55
sriegio matas 1
11/16-16
sriegio matas 2
M12x1.75
Analogai kodai: NRC4745NTC1887RTC5870
Detali informacija:
LAND ROVER 110/127 (LDH) 2.5 TD 4x4 (63kW, 1986.09 > 1990.07)
LAND ROVER 110/127 (LDH) 3.5 4x4 (100kW, 1983.09 > 1990.07)
LAND ROVER 90 I (LDV) 2.5 4x4 (62kW, 1985.09 > 1990.07)
LAND ROVER 90 I (LDV) 3.5 4x4 (85kW, 1984.01 > 1990.07)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2007.05 > .)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 D 4x4 (L316) (51kW, 1990.09 > 2001.09)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) (90kW, 1998.06 > .)
LAND ROVER DEFENDER Cabrio (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316) (83kW, 1990.09 > .)
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.4 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2007.05 > .)
LAND ROVER DEFENDER Pick Up (L316) 2.5 Td5 4x4 (L316) (90kW, 1998.06 > .)
LAND ROVER DEFENDER plokščiadugnis / važiuoklė (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.2 Td4 4x4 (L316) (90kW, 2011.08 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.2 Td4 4x4 (L316) (110kW, 2015.02 > 2016.02)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.4 Td4 4x4 (L316) (90kW, 2007.05 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 D 4x4 (L316) (51kW, 1990.09 > 2001.09)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 Td5 4x4 (L316) (90kW, 1998.06 > .)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 2.5 TDI 4x4 (L316) (83kW, 1990.09 > 1998.12)
LAND ROVER DEFENDER Station Wagon (L316, L315) 3.9 V8 4x4 (L316) (136kW, 1998.11 > .)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.0 16 V 4x4 (99kW, 1993.09 > 1998.10)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 (83kW, 1989.10 > 1998.10)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 2.5 TDI 4x4 (90kW, 1994.07 > 1998.10)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 3.5 4x4 (SALLJG) (113kW, 1989.10 > 1994.06)
LAND ROVER DISCOVERY I (LJ) 4.0 4x4 (134kW, 1993.09 > 1998.10)
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 2.5 Td5 4x4 (102kW, 1999.01 > 2004.06)
LAND ROVER DISCOVERY II (L318) 4.0 V8 4x4 (136kW, 1998.11 > 2004.06)
LAND ROVER RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4 (78kW, 1986.04 > 1990.12)
LAND ROVER RANGE ROVER I 2.4 TD 4x4 (83kW, 1986.04 > 1994.07)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 4x4 (96kW, 1985.10 > 1991.08)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 4x4 (97kW, 1970.07 > 1981.08)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 4x4 (107kW, 1987.01 > 1990.09)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4 (93kW, 1981.08 > 1990.09)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.5 Vogue 4x4 (120kW, 1985.10 > 1990.09)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Cat 4x4 (127kW, 1988.11 > 1994.07)
LAND ROVER RANGE ROVER I 3.9 Vogue SEI 4x4 (134kW, 1988.11 > 1994.07)
LAND ROVER RANGE ROVER I 4.3 Vogue LSE 4x4 (149kW, 1992.09 > 1994.07)