Oro filtras COMLINE CMB12301
GamintojasCOMLINE
KodasCMB12301
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]51
plotis [mm]185
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
forma
kvadratas
ilgis [mm]
232
Detali informacija:
CHRYSLER SEBRING kupė (FJ) 2.5 LE (120kW, 1995.05 > 2000.09)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.0 24V (105kW, 1993.08 > 2000.01)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 24V (TA5P) (123kW, 1993.07 > 2000.07)
MAZDA XEDOS 9 (TA) 2.5 V6 (TA5P) (120kW, 2000.07 > 2002.09)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GS 16V (D32A) (107kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2000 GT 16V (157kW, 1995.12 > 1999.04)
MITSUBISHI ECLIPSE II (D3_A) 2400 GS 16V (105kW, 1998.09 > 1999.04)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) (85kW, 1994.02 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) (93kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) (110kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) (125kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 (E52A) (85kW, 1994.02 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 1.8 GLSI (E52A) (93kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI (E55A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 GLSI 4WD (E75A) (101kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.0 V6-24 (E64A, E54A) (110kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI GALANT VII sedanas (E5_A, E7_A, E8_A) 2.5 V6-24 4WD (E88A) (125kW, 1992.11 > 1996.08)
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 (H76W, H66W) (84kW, 2001.11 > 2007.06)
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 1.8 GDI (H66W, H76W) (88kW, 1999.10 > 2007.06)
MITSUBISHI PAJERO PININ I (H6_W, H7_W) 2.0 GDI (H67W, H77W) (95kW, 2000.10 > 2007.06)
MITSUBISHI SPACE RUNNER (N6_W, N7_W) 2.0 (N63W) (100kW, 1999.08 > 2002.08)
MITSUBISHI SPACE RUNNER autobusiukas (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) (85kW, 1996.06 > 1999.08)
MITSUBISHI SPACE RUNNER autobusiukas (N1_W, N2_W) 1.8 (N11W) (90kW, 1991.10 > 1999.08)
MITSUBISHI SPACE RUNNER autobusiukas (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) (85kW, 1996.06 > 1999.08)
MITSUBISHI SPACE RUNNER autobusiukas (N1_W, N2_W) 1.8 4WD (N21W) (90kW, 1991.10 > 1999.08)
MITSUBISHI SPACE RUNNER autobusiukas (N1_W, N2_W) 2.0 16V (N13W) (98kW, 1997.06 > 1999.08)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 (N31W) (90kW, 1991.10 > 1998.10)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 1.8 4WD (N41W) (90kW, 1991.10 > 1998.10)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 (N33W) (98kW, 1992.10 > 1998.10)
MITSUBISHI SPACE WAGON (N3_W, N4_W) 2.0 4WD (N43W) (98kW, 1992.10 > 1998.10)