Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys COMLINE CBP02107
GamintojasCOMLINE
KodasCBP02107
Kokybės klasėAukšta
plotis [mm]81
plotis [mm]81,4
storis [mm]16,7
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
129,7
susidėvėjimo įspėjimo kontaktas
neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto
WVA numeris
20345
WVA numeris
Analogai kodai: 60200130356LL698151
Detali informacija:
LOTUS EVORA 3.5 (206kW, 2009.05 > 2016.04)
LOTUS EVORA 3.5 S (257kW, 2010.12 > .)
LOTUS EXIGE 3.5 350 S (257kW, 2012.06 > .)
MORGAN AERO 8 kabrioletas 4.4 (210kW, 2000.10 > .)
MORGAN AERO 8 kabrioletas 4.4 (245kW, 2004.04 > .)
MORGAN AERO SUPERSPORTS 4.8 V8 (270kW, 2010.03 > .)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 3.0 V6 Sport (CB1A) (166kW, 2000.11 > 2002.12)
RENAULT CLIO II (BB_, CB_) 3.0 V6 Sport (CB1H, CB1U, CB2S) (187kW, 2002.12 > .)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R (132kW, 2004.01 > 2008.02)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R (118kW, 2004.03 > 2008.02)
SEAT IBIZA IV (6J5, 6P1) 1.4 TSI (103kW, 2013.10 > .)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.2 TSI (63kW, 2012.08 > .)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.4 TSI (103kW, 2013.10 > .)
SEAT IBIZA IV ST (6J8, 6P8) 1.4 TSI (103kW, 2013.10 > .)