                                BOSCH                                                0092S30120,
Starterio akumuliatorius S3 BOSCH 0092S30120
GamintojasBOSCH
Kodas0092S30120
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]175
plotis [mm]175
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
akumuliatoriaus talpa [Ah]
88
apribojimo tipas
B03
apribojimo tipas
B13
ilgis [mm]
353
įtampa [V]
12
šalto testo srovė, EN [A]
740
terminalo tipas
1
tvirtinimo tipas
B13
Detali informacija:
CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 (130kW, 2007.01 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 (142kW, 2004.09 > 2012.11)
MASERATI GHIBLI 4.7 (228kW, 1967.01 > 1973.12)
MASERATI GHIBLI II 2.0 24V Biturbo (225kW, 1992.05 > 1997.12)
MASERATI GHIBLI Spider 4.7 (228kW, 1968.06 > 1973.12)
MASERATI GRAN TURISMO I 4.2 (298kW, 2008.08 > .)
MASERATI GRAN TURISMO I 4.2 (302kW, 2013.01 > .)
MASERATI INDY 4.7 (213kW, 1972.01 > 1974.12)
MASERATI INDY 4.9 (235kW, 1972.01 > 1974.12)
MASERATI MEXICO 4.7 (213kW, 1967.01 > 1972.12)
OPEL SIGNUM hečbekas (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) (135kW, 2005.09 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTI (F69) (130kW, 2003.06 > .)
OPEL VECTRA C (Z02) 3.0 CDTi (F69) (135kW, 2005.08 > .)
OPEL VECTRA C Universalas (Z02) 3.0 V6 CDTI (F35) (135kW, 2005.08 > .)
OPEL VIVARO A Autobusas (X83) 1.9 DI (F7, J7, A07) (60kW, 2001.08 > .)
OPEL VIVARO A Autobusas (X83) 1.9 DTI (F7, J7, A07) (74kW, 2001.08 > .)
OPEL VIVARO A Komercinis (X83) 1.9 DI (F7) (60kW, 2001.08 > .)
OPEL VIVARO A Komercinis (X83) 1.9 DTI (F7) (74kW, 2001.08 > .)
OPEL VIVARO A plokščiadugnis / važiuoklė (X83) 1.9 Di (60kW, 2006.08 > .)
OPEL VIVARO A plokščiadugnis / važiuoklė (X83) 1.9 DTI (74kW, 2006.08 > .)
VOLVO S60 II (134) D3 (100kW, 2012.05 > .)
VOLVO S60 II (134) T4 (140kW, 2015.03 > .)
VOLVO S80 II (124) 2.4 D (129kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO S80 II (124) D5 AWD (151kW, 2010.01 > .)
VOLVO V60 I (155) D3 (100kW, 2012.12 > .)
VOLVO V60 I (155) D4 AWD (120kW, 2012.12 > .)
VOLVO V60 I (155) T4 (140kW, 2015.03 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.0 (107kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.0 D (100kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.0 T (149kW, 2010.01 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (120kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) 2.4 D (129kW, 2009.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D4 AWD (133kW, 2013.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (136kW, 2007.10 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (151kW, 2009.12 > .)
VOLVO V70 III (135) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D3 / D4 (120kW, 2010.03 > .)
VOLVO XC60 I SUV (156) D4 (140kW, 2015.03 > 2017.02)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (136kW, 2007.08 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (158kW, 2011.06 > .)
VOLVO XC70 II (136) D5 AWD (162kW, 2015.03 > .)