Stabdžių diskas BLUE PRINT ADT343285
GamintojasBLUE PRINT
KodasADT343285
Kokybės klasėVidutinė
storis [mm]63
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
120
angų skaičius
5
būtinas kiekis
1
centravimo skersmuo [mm]
62
Išorinis skersmuo [mm]
335
montavimo angų skaičius
5
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo vieta
galinė kairė ašis
paviršius
padengta
porinis gaminio numeris
ADT343284
stabdžių disko tipas
vidinis ventiliavimas
stebulės ø [mm]
62
žiedų angų skaičius
Tinka automobiliams: LEXUS LS
Detali informacija:
LEXUS LS (UVF4_, USF4_) 600h (290kW, 2007.08 > .)
LEXUS LS (_F4_) 460 (USF40) (280kW, 2006.04 > .)
LEXUS LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) (255kW, 2008.05 > .)
LEXUS LS (_F4_) 460 (USF40, USF41) (285kW, 2012.09 > .)