Kuro filtras BLUE PRINT ADT32341
GamintojasBLUE PRINT
KodasADT32341
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]123
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
priveržiamas filtras
Išorinis skersmuo [mm]
68
OE numeriui
Papildomas straipsnis / informacija 2
su purkštuku
su sandarikliu
Vidinio sriegio matmuo
3/4" - 16 UNF
vidinis sriegis [mm]
3/4" - 16 UNF
Tinka automobiliams: MAZDA 323 F VI hečbekas, 323 S VI sedanas, 6 Hatchback, 6 sedanas, 6 Station Wagon, 626 V, 626 V Hatchback, 626 V Station Wagon, MPV II, PREMACY; SUBARU TREZIA; TOYOTA AVENSIS, AVENSIS Liftback, AVENSIS sedanas, AVENSIS Station Wagon, AVENSIS universalas, AVENSIS Universalas, AVENSIS VERSO, CARINA E VI, CARINA E VI sedanas, CARINA E VI Sportswagon, COROLLA, COROLLA Compact, COROLLA Liftback, COROLLA sedanas, COROLLA universalas, COROLLA Verso, COROLLA Wagon, CORONA PREMIO Saloon, GAIA, HIACE IV autobusas, HIACE IV komercinis, HILUX VI pikapas, IQ, PICNIC, PREVIA II, PROBOX/SUCCEED, RAV 4 II, RAV 4 III, RAV 4 IV, URBAN CRUISER, VERSO, VERSO S, YARIS, YARIS VERSO
Detali informacija:
MAZDA 323 F VI hečbekas (BJ) 2.0 D (52kW, 1998.09 > 2004.05)
MAZDA 323 F VI hečbekas (BJ) 2.0 TD (66kW, 1998.09 > 2001.01)
MAZDA 323 F VI hečbekas (BJ) 2.0 TD (74kW, 2001.01 > 2004.05)
MAZDA 323 S VI sedanas (BJ) 2.0 D (BJ1_) (52kW, 1998.09 > 2004.05)
MAZDA 323 S VI sedanas (BJ) 2.0 DiTD (BJEP) (74kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 323 S VI sedanas (BJ) 2.0 TD (BJEP) (66kW, 1998.09 > 2004.05)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (100kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 DI (GG14) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 CiTD 4x4 (89kW, 2002.10 > 2005.02)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 CiTD 4x4 (100kW, 2002.10 > 2005.02)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (89kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (100kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) (105kW, 2005.06 > 2007.08)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 DI TD (GFFP) (66kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 TD (GFFP) (81kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 626 V (GF) 2.0 Turbo DI (GFFP) (74kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 DITD (GFFP) (66kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 TD (GFFP) (81kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 626 V Hatchback (GF) 2.0 Turbo DI (GFFP) (74kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 DITD (GWFW) (66kW, 1999.09 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 TD (GWFW) (81kW, 2000.10 > 2002.10)
MAZDA 626 V Station Wagon (GW) 2.0 Turbo DI (GWFW) (74kW, 1998.04 > 2002.10)
MAZDA MPV II (LW) 2.0 DI (100kW, 2002.07 > 2006.02)
MAZDA PREMACY (CP) 2.0 TD (66kW, 1999.10 > 2000.07)
MAZDA PREMACY (CP) 2.0 TD (74kW, 2000.07 > 2005.03)
SUBARU TREZIA 1.4 D (66kW, 2011.03 > .)
TOYOTA AVENSIS (_T22_) 2.0 D (CT220_) (61kW, 1997.10 > 1998.05)