Alyvos filtras BLUE PRINT ADN12132
GamintojasBLUE PRINT
KodasADN12132
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]133,5
aukštis [mm]134
filtro tipas
priveržiamas filtras
Išorinis skersmuo [mm]
95,5
Išorinis skersmuo [mm]
96
sandariklio skersmuo [mm]
72
Vidinio sriegio matmuo
3/4" - 16 UNF
vidinis sriegis [mm]
3/4" - 16 UNF
Detali informacija:
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD (74kW, 1993.02 > 1996.08)
FORD MAVERICK (UDS, UNS) 2.7 TD (92kW, 1996.09 > 1998.04)
NISSAN 280ZX,ZXT (HGS130) 2.8 (103kW, 1978.10 > 1983.06)
NISSAN 280ZX,ZXT (HGS130) 2.8 (108kW, 1980.02 > 1982.09)
NISSAN 280ZX,ZXT (HGS130) 2.8 (147kW, 1983.01 > 1984.02)
NISSAN ATLEON 110.35, 120.35 (78kW, 2000.09 > .)
NISSAN ATLEON 110.56, 120.56 (78kW, 2000.09 > .)
NISSAN ATLEON 120.45 (87kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 120.56 (87kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 140.70 (100kW, 2003.09 > .)
NISSAN ATLEON 140.75 (100kW, 2000.09 > .)
NISSAN ATLEON 140.80 (100kW, 2003.09 > .)
NISSAN BLUEBIRD (910) 2.0 D (44kW, 1980.01 > 1983.12)
NISSAN BLUEBIRD (B610) (610) 1.8 (65kW, 1974.07 > 1979.11)
NISSAN BLUEBIRD Traveller (W910) 2.0 D (44kW, 1980.01 > 1984.05)
NISSAN CABSTAR (F22, H40) 2.3 TD (F22) (51kW, 1987.01 > 1989.12)
NISSAN DATSUN 140J (710) 1.4 (48kW, 1973.01 > 1977.05)
NISSAN DATSUN 160J (710, A10) 1.6 (710) (53kW, 1973.01 > 1978.01)
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.0 (71kW, 1977.03 > 1983.05)
NISSAN LAUREL (HLC230) 2.4 (83kW, 1977.12 > 1983.05)
NISSAN LAUREL (JC31) 2.8 D (62kW, 1981.01 > 1985.10)
NISSAN LAUREL (JC32) 2.8 D (62kW, 1985.01 > 1987.12)
NISSAN LAUREL (JC32) 2.8 D (66kW, 1985.01 > 1989.12)
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 2.8 TD (Y60A) (85kW, 1988.09 > 1997.06)
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 Cat (121kW, 1988.11 > 1998.02)
NISSAN PATROL GR IV (Y60, GR) 4.2 D (CRGY60, KY60, KRY60, WRGY60) (85kW, 1988.11 > 1997.06)
NISSAN PATROL III/1 Hardtop (K160) 2.8 TD (88kW, 1984.10 > 1989.02)
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8 D (55kW, 1984.10 > 1989.02)
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8 D (66kW, 1989.03 > 1996.03)
NISSAN PATROL III/2 Hardtop (K260) 2.8 D (76kW, 1989.03 > 1998.04)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 D 4x4 (59kW, 1989.03 > 1993.10)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 D 4x4 (66kW, 1989.03 > 1996.03)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 D 4x4 (68kW, 1990.01 > 1991.01)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 D 4x4 (76kW, 1989.03 > 1998.04)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 TD (85kW, 1989.06 > 1995.11)
NISSAN PATROL III/2 Station Wagon (W260) 2.8 TD 4x4 (86kW, 1992.03 > 1993.06)
NISSAN PICK UP (720) 1.8 (59kW, 1983.01 > 1986.03)
NISSAN PICK UP (720) 2.3 D (51kW, 1983.04 > 1986.03)
NISSAN PICK UP (720) 2.5 D 4WD (53kW, 1983.04 > 1986.03)
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D (61kW, 1996.03 > 1998.02)
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D 4WD (55kW, 1986.03 > 1991.08)
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D 4WD (59kW, 1987.08 > 1998.02)
NISSAN PICK UP (D21) 2.5 D 4WD (61kW, 1996.03 > 1998.02)
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 D (61kW, 1998.02 > 2005.04)
NISSAN PICK UP (D22) 2.5 TD 4WD (76kW, 1998.05 > 2005.04)
NISSAN SILVIA (S110) 1.8 (68kW, 1979.01 > 1983.05)
NISSAN TERRANO I (WD21) 2.7 TD 4WD (LBYD21) (73kW, 1989.02 > 1996.02)
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TD 4WD (74kW, 1993.02 > 2002.01)
NISSAN TERRANO II (R20) 2.7 TDi 4WD (92kW, 1996.05 > 2007.09)
NISSAN TRADE Komercinis 100 (78kW, 1996.01 > 1998.12)
NISSAN URVAN autobusas (E24) 2.5 D (59kW, 1989.05 > 1996.10)
NISSAN URVAN komercinis (E24) 2.3 D (51kW, 1988.01 > 1997.05)
NISSAN URVAN komercinis (E24) 2.5 D (59kW, 1988.12 > 1997.05)
NISSAN VANETTE autobusas (KC120) 2.0 D (43kW, 1986.01 > 1987.06)
NISSAN VANETTE komercinis (C120) 2.0 D (43kW, 1982.11 > 1987.06)