kaitinimo žvakė BLUE PRINT ADN11822
GamintojasBLUE PRINT
KodasADN11822
būtinas kiekis
1
ilgis [mm]
212
Išorinio sriegio matmuo
M10x1.5
Išorinis sriegis [mm]
M10x1.5
įtampa [V]
11
kaitinimo žvakės tipas
Metalinė uždegimo žvakė
veržliarakčio dydis
12
Detali informacija:
CADILLAC BLS 1.9 D (110kW, 2006.04 > .)
CADILLAC BLS Wagon 1.9 D (110kW, 2007.12 > .)
NISSAN CABSTAR Platform/Chassis (F23, H41, H42) 35 DI 3.0 (92kW, 2004.01 > 2006.12)
NISSAN INTERSTAR autobusas (X70) dCi 140 (100kW, 2003.11 > .)
NISSAN INTERSTAR komercinis (X70) dCi 140 (100kW, 2003.11 > .)
NISSAN INTERSTAR plokščiadugnis / važiuoklė (X70) dCi 140 (100kW, 2003.11 > .)
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.13 (96kW, 2016.09 > .)
NISSAN NT400 CABSTAR (F24M) 35.15, 45.15 (110kW, 2016.09 > .)
NISSAN PATROL GR II Wagon (Y61) 3.0 D (116kW, 2000.05 > 2004.09)
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi (116kW, 2000.05 > .)
NISSAN PATROL GR V Wagon (Y61) 3.0 DTi (118kW, 2000.05 > .)
NISSAN TERRANO II (R20) 3.0 Di 4WD (113kW, 2002.05 > 2007.09)
NISSAN TERRANO II (R20) 3.0 DiTD 4WD (125kW, 1997.10 > 2003.06)
OPEL ASTRA H dėžės kėbulas / universalas (L70) 1.9 CDTI (L70) (110kW, 2004.09 > .)
OPEL MOVANO A autobusas (X70) 3.0 DTi (JD) (100kW, 2003.10 > .)
OPEL MOVANO A komercinis (X70) 3.0 DTI (FD) (100kW, 2003.10 > .)
OPEL MOVANO A plokščiadugnis / važiuoklė (X70) 3.0 DTI (ED, HD, UD0, UD4) (100kW, 2003.10 > .)
RENAULT MASTER II autobusas (JD) 3.0 dCi 140 (JD0T, JD1T) (100kW, 2003.10 > .)
RENAULT MASTER II Box (FD) 3.0 dCi 120 (85kW, 2005.06 > .)
RENAULT MASTER II komercinis (FD) 3.0 dCi 140 (FD0T, FD0S, FD2T, FD3S, FD8S) (100kW, 2003.10 > .)
RENAULT MASTER II plokščiadugnis / važiuoklė (ED/HD/UD) 3.0 dCi 140 (ED0S, UD0S, HD0S) (100kW, 2003.10 > .)
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Chassis/Cab (ED, UD, HD) 3.0 DTi (100kW, 2003.10 > 2010.05)
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Combi (JD) 3.0 DTi (100kW, 2003.10 > 2010.05)
VAUXHALL MOVANO Mk I (A) Van (FD) 3.0 DTi (100kW, 2003.10 > 2010.05)