Vandens siurblys, priekinio stiklo plovimas BLUE PRINT ADN10314
GamintojasBLUE PRINT
KodasADN10314
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
įtampa [V]
12
Jungčių skaičius
2
montavimo vieta
kairė
OE numeriui
28920-JD00A
Papildomas straipsnis / informacija 2
su sandarikliu
siurblio tipas
mono siurblys
Detali informacija:
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.3 D (55kW, 2011.07 > .)
CHEVROLET AVEO hečbekas (T300) 1.6 (85kW, 2011.03 > .)
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.2 LPG (63kW, 2012.11 > .)
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.3 D (55kW, 2011.07 > .)
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.3 D (70kW, 2011.07 > .)
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.4 (74kW, 2011.07 > .)
CHEVROLET AVEO sedanas (T300) 1.6 (85kW, 2011.03 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.4 (74kW, 2013.07 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (80kW, 2009.05 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (83kW, 2009.05 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.6 (91kW, 2009.05 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 D (96kW, 2012.01 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.7 TD (81kW, 2013.11 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 1.8 (104kW, 2009.05 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI (92kW, 2009.05 > 2011.05)
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI (110kW, 2009.05 > .)
CHEVROLET CRUZE (J300) 2.0 CDI (120kW, 2010.08 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.4 (74kW, 2013.07 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.6 (91kW, 2011.06 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.7 TD (81kW, 2013.08 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.8 (104kW, 2011.06 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 1.8 LPG (104kW, 2011.06 > .)
CHEVROLET CRUZE hečbekas (J305) 2.0 CDI (120kW, 2011.06 > .)
CHEVROLET MALIBU (V300) 2.0 D (118kW, 2012.04 > .)
CHEVROLET MALIBU (V300) 2.4 (123kW, 2012.01 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1) (61kW, 2006.01 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4) (73kW, 2008.10 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) (103kW, 2006.01 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 2.2 CTDi (FK3) (103kW, 2006.01 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) Type R (FN2) (148kW, 2006.09 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.3 DIG-T (103kW, 2018.08 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.3 DIG-T (118kW, 2018.08 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi (81kW, 2014.02 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.5 dCi (85kW, 2018.06 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.6 dCi (96kW, 2014.02 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.7 dCi (110kW, 2019.01 > .)
NISSAN QASHQAI II (J11, J11_) 1.7 dCi ALL MODE 4x4-i (110kW, 2019.01 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) (74kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.4 (08) (88kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.4 Turbo (08) (103kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.6 CDTI (08) (100kW, 2014.07 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.6 SIDI (08) (125kW, 2012.12 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.6 Turbo (08) (132kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08) (81kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 1.7 CDTI (08) (96kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 2.0 BiTurbo CDTI (08) (143kW, 2012.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 2.0 CDTI (08) (121kW, 2011.10 > .)
OPEL ASTRA J GTC 2.0 OPC Turbo (08) (206kW, 2012.04 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 1.5 (47) (121kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 4x4 (47) (191kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 CDTi (47) (125kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Country Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (47) (125kW, 2017.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (103kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.5 (68) (121kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 CDTi (68) (81kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 CDTi (68) (100kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 1.6 Turbo (68) (147kW, 2018.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 4x4 (68) (191kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 BiTurbo Diesel 4x4 (68) (154kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi (68) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Grand Sport (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (68) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (103kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.5 (35) (121kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 CDTi (35) (81kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 CDTi (35) (100kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 1.6 Turbo (35) (147kW, 2018.06 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 4x4 (35) (191kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 BiTurbo Diesel 4x4 (35) (154kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi (35) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL INSIGNIA B Sports Tourer (Z18) 2.0 CDTi 4x4 (35) (125kW, 2017.03 > .)
OPEL KARL (C16) 1.0 (55kW, 2015.01 > .)
OPEL KARL (C16) 1.0 LPG (54kW, 2015.02 > .)
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.2 (AZG412, ZC72S) (66kW, 2010.10 > .)
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.3 DDiS (AZG413D, ZC02S, ZC92S) (55kW, 2010.10 > .)
SUZUKI SWIFT IV (FZ, NZ) 1.6 (AZG416, AZH416, RS416, ZC32S, ZA32S) (100kW, 2012.01 > .)