Gofruotoji membrana, kardaninis velenas BLUE PRINT ADH28115
GamintojasBLUE PRINT
KodasADH28115
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
ilgis [mm]
124
medžiaga
termoplastas
montavimo vieta
priekinė ašis
montavimo vieta
rato pusė
vidinis skersmuo 1 [mm]
24
vidinis skersmuo 2 [mm]
83
Detali informacija:
HONDA CIVIC IX (FK) 1.4 i-VTEC (FK1) (73kW, 2012.02 > .)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.8 16V (MC2) (124kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6) (124kW, 1997.01 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4) (118kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK, SO) 1.6 VTi (EK4, SO4) (118kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1) (61kW, 2006.01 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.4 (FK1, FN4) (73kW, 2008.10 > .)
HONDA CIVIC VIII Hatchback (FN, FK) 1.8 (FN1, FK2) (103kW, 2006.01 > .)
HONDA CIVIC VIII Sedanas (FD, FA) 1.8 (FD1, FD7, FA1) (103kW, 2005.09 > 2012.02)
HONDA FR-V (BE) 1.8 (BE1) (103kW, 2007.01 > .)
HONDA HR-V (GH_) 1.6 16V (GH1, GH3) (77kW, 1999.03 > .)
HONDA HR-V (GH_) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) (77kW, 1999.03 > .)
HONDA HR-V (GH_) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) (91kW, 1999.10 > .)
HONDA INTEGRA kupė (DC) 1.8 Type-R (DC2) (140kW, 1997.11 > 2001.10)
HONDA STREAM (RN) 2.0 16V (RN3) (115kW, 2001.05 > .)