Alyvos filtras BLUE PRINT ADM52118
GamintojasBLUE PRINT
KodasADM52118
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]94
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
1
filtro tipas
priveržiamas filtras
Išorinis skersmuo [mm]
77,5
Išorinis skersmuo [mm]
78
OE numeriui
LF10-14-302A 9B
Vidinio sriegio matmuo
3/4" - 16 UNF
vidinis sriegis [mm]
3/4" - 16 UNF
Detali informacija:
MAZDA 3 (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2003.10 > 2009.06)
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR (BLEFW) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.0 MZR DISI (BLEFW) (111kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 (BL) 2.3 MPS Turbo (BL14) (191kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BK) 2.0 (BKEP) (110kW, 2004.02 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 2.0 MZR (BL12, BLEFP) (110kW, 2009.06 > .)
MAZDA 3 sedanas (BL) 2.0 MZR DISI (BL12) (111kW, 2009.06 > .)
MAZDA 5 (CR) 1.8 (CR19) (85kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CR) 2.0 (CREW, CR19) (107kW, 2005.03 > .)
MAZDA 5 (CW) 1.8 MZR (85kW, 2012.01 > .)
MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) (106kW, 2011.01 > .)
MAZDA 5 (CW) 2.0 (CWEFW) (110kW, 2010.09 > .)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 1.8 MZR (88kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) (108kW, 2007.08 > 2013.07)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.0 MZR (GHEFS) (114kW, 2010.01 > 2012.12)
MAZDA 6 Hatchback (GH) 2.5 MZR (GH5FS) (125kW, 2007.08 > 2013.03)
MAZDA 6 sedanas (GG) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (104kW, 2002.06 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GG) 2.0 (GGEP, GG10) (108kW, 2005.03 > 2007.08)
MAZDA 6 sedanas (GH) 1.8 MZR (88kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.0 MZR (GHEFP) (114kW, 2010.01 > .)
MAZDA 6 sedanas (GH) 2.5 MZR (GH5FS, GH5FP) (125kW, 2007.08 > .)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 1.8 (88kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) (104kW, 2002.08 > 2007.08)
MAZDA 6 universalas (GH) 1.8 MZR (88kW, 2008.02 > 2013.07)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.0 MZR (GHEFW) (114kW, 2010.01 > 2013.07)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.0 MZR (GHEFW, GH10F) (108kW, 2008.02 > .)
MAZDA 6 universalas (GH) 2.5 MZR (GH5FW) (125kW, 2008.02 > 2013.07)
MAZDA MPV II (LW) 2.3 (LW3W) (104kW, 2002.07 > 2006.02)
MAZDA MX-5 III (NC) 1.8 (NC18) (93kW, 2005.03 > 2014.12)
MAZDA MX-5 III (NC) 2.0 (NC18) (118kW, 2005.03 > .)
MAZDA TRIBUTE (EP) 2.3 AWD (EP3W) (110kW, 2004.04 > 2008.05)