FERODO                                                DDF2504VC1, FERODO, DDF2504VC1, auto detalė
FERODO DDF2504VC1
GamintojasFERODO
KodasDDF2504VC1
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]68,8
aukštis [mm]69
angos apskritimo skersmuo 1 [mm]
75
angos apskritimo skersmuo [mm]
104
Angos skersmuo [mm]
75
angos Ø [mm]
Išorinis skersmuo [mm]
330
pakuotės aukštis [cm]
9
pakuotės ilgis [cm]
33
pakuotės plotis [cm]
33,5
pakuotės tipas
dėžutė
Papildomas straipsnis / informacija 2
be varžtų
skersmuo [mm]
330
stabdžių disko tipas
dviejų dalių stabdžių diskas
stabdžių disko tipas
ventiliuojama
Analogai kodai: 3421677528734216898733
Tinka automobiliams: BMW 5, 5 Touring
Detali informacija:
BMW 5 (F10) 518 d (105kW, 2013.01 > .)
BMW 5 (F10) 518 d (110kW, 2014.07 > .)
BMW 5 (F10) 520 d (135kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 520 d (140kW, 2014.07 > .)
BMW 5 (F10) 520 d xDrive (135kW, 2013.02 > .)
BMW 5 (F10) 520 d xDrive (140kW, 2014.07 > .)
BMW 5 (F10) 520 i (120kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 520 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 523 i (150kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 525 d (150kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 525 d (155kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 525 d (160kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 525 d xDrive (155kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 525 d xDrive (160kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 528 i (180kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 528 i (190kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 528 i xDrive (180kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 530 d (180kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 530 d (190kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 530 d xDrive (190kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 530 i (200kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10) 535 i (225kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 535 i (240kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 535 i xDrive (225kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) 535 i xDrive (240kW, 2010.03 > .)
BMW 5 (F10) ActiveHybrid (250kW, 2011.09 > .)
BMW 5 (F10, F18) ActiveHybrid (225kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 518 d (105kW, 2013.01 > .)
BMW 5 Touring (F11) 518 d (110kW, 2014.05 > .)
BMW 5 Touring (F11) 520 d (135kW, 2010.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 520 d (140kW, 2014.05 > .)
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (135kW, 2013.02 > 2014.07)
BMW 5 Touring (F11) 520 d xDrive (140kW, 2014.05 > .)
BMW 5 Touring (F11) 520 i (135kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 523 i (150kW, 2010.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 525 d (150kW, 2010.09 > 2011.08)
BMW 5 Touring (F11) 525 d (160kW, 2011.09 > 2017.02)
BMW 5 Touring (F11) 525 d xDrive (160kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 528 i (180kW, 2011.09 > 2017.02)
BMW 5 Touring (F11) 528 i (190kW, 2010.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 528 i xDrive (180kW, 2011.09 > 2017.02)
BMW 5 Touring (F11) 530 d (180kW, 2010.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 530 d (190kW, 2011.09 > 2017.02)
BMW 5 Touring (F11) 530 d xDrive (190kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 530 i (200kW, 2011.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 535 i (225kW, 2010.09 > .)
BMW 5 Touring (F11) 535 i xDrive (225kW, 2011.09 > 2017.02)