Stabdžių diskas PREMIER Coat+ disc FERODO DDF1154C
GamintojasFERODO
KodasDDF1154C
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]36
centravimo skersmuo [mm]
65
Išorinis skersmuo [mm]
256
pakuotės aukštis [cm]
7,8
pakuotės ilgis [cm]
25,7
pakuotės plotis [cm]
25,7
Papildomas straipsnis / informacija 2
be varžtų
su varžtais
skersmuo [mm]
256
stabdžių disko tipas
ventiliuojama
užveržimo sukimo momentas [Nm]
120
Analogai kodai: 8L06156018N0615601B
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (176kW, 2005.03 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro (110kW, 2002.05 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW, 2001.02 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI (96kW, 2003.05 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI (110kW, 2000.10 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 (110kW, 1999.04 > 2001.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V (125kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) 1.8 T 4x4 (110kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T (132kW, 2001.05 > 2006.01)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 1.8 T 4x4 (110kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) 2.0 4x4 (85kW, 2000.08 > 2004.09)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) RS 1.8 T (132kW, 2002.08 > 2006.01)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW, 2002.03 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (132kW, 2002.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW, 2001.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (110kW, 1998.12 > 2000.10)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion (177kW, 2002.09 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion (110kW, 1999.05 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2006.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (132kW, 2001.11 > 2005.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) (165kW, 2000.04 > 2001.05)