Stabdžių diskas PREMIER Coat+ disc FERODO DDF1118C
GamintojasFERODO
KodasDDF1118C
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]34
aukštis [mm]34,2
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angų skaičius
5
centravimo skersmuo [mm]
65
Išorinis skersmuo [mm]
312
kiekio vienetas
vienetas
pakuotės aukštis [cm]
9,3
pakuotės ilgis [cm]
31
pakuotės plotis [cm]
31
Papildomas straipsnis / informacija 2
su varžtais
Patikros žymė
R90 Homologated
paviršius
padengta
sertifikacija
R90 Homologated
skersmuo [mm]
312
stabdžių disko tipas
ventiliuojama
užveržimo sukimo momentas [Nm]
120
Detali informacija:
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.4 TFSI (136kW, 2011.01 > 2015.04)
AUDI A1 (8X1, 8XK) 1.8 TFSI (141kW, 2015.02 > 2018.10)
AUDI A1 (8X1, 8XK) 2.0 TDI (105kW, 2011.09 > 2015.04)
AUDI A1 (8X1, 8XK) S1 quattro (170kW, 2014.03 > 2018.10)
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.4 TFSI (136kW, 2011.11 > 2015.04)
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 1.8 TFSI (141kW, 2015.02 > 2018.10)
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) 2.0 TDI (105kW, 2011.09 > 2015.04)
AUDI A1 Sportback (8XA, 8XF) S1 quattro (170kW, 2014.03 > 2018.10)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (110kW, 2002.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (120kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (176kW, 2005.03 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (110kW, 2001.01 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (120kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (132kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (132kW, 2000.02 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R (132kW, 2004.01 > 2008.02)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R (118kW, 2004.03 > 2008.02)
SEAT IBIZA IV SC (6J1, 6P5) 1.8 TSI Cupra (141kW, 2015.11 > .)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 20V T 4 (132kW, 1999.11 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.9 TDI Syncro (110kW, 2002.05 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW, 2001.02 > 2006.06)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V (55kW, 1999.07 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 (74kW, 1999.04 > 2000.09)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.6 16V (77kW, 2000.09 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20V (92kW, 1999.04 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.8 20VT (132kW, 2001.05 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI (66kW, 1999.04 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI (81kW, 1999.04 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI (96kW, 2003.05 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 1.9 TDI (110kW, 2000.10 > 2006.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 (110kW, 1999.04 > 2001.05)
SEAT TOLEDO II (1M2) 2.3 V5 20V (125kW, 2001.05 > 2006.05)
SKODA OCTAVIA I (1U2) RS 1.8 T (132kW, 2001.05 > 2006.01)
SKODA OCTAVIA I Combi (1U5) RS 1.8 T (132kW, 2002.08 > 2006.01)
VW BORA I (1J2) 1.8 T (132kW, 2002.03 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA I (1J2) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 1.8 T (132kW, 2002.05 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.05)
VW BORA Variant (1J6) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2005.05)
VW GOLF IV (1J1) 1.8 T GTI (132kW, 2001.08 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2005.06)
VW GOLF IV (1J1) 2.8 VR6 4motion (150kW, 1999.03 > 2005.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.10 > 2006.06)
VW GOLF IV Variant (1J5) 2.8 V6 4motion (150kW, 1999.05 > 2006.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 1.8 T (132kW, 2001.11 > 2005.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 2.3 V5 (125kW, 2000.10 > 2010.09)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) (165kW, 2000.04 > 2001.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTi Cup Edition (132kW, 2006.05 > 2009.11)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI (132kW, 2010.05 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.8 GTI (141kW, 2014.11 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 2.0 R WRC (162kW, 2013.08 > .)