Stabdžių diskas PREMIER Coat+ disc FERODO DDF1245C1
GamintojasFERODO
KodasDDF1245C1
Kokybės klasėAukščiausia
aukštis [mm]81
centravimo skersmuo [mm]
79
Išorinis skersmuo [mm]
348
pakuotės aukštis [cm]
9,2
pakuotės ilgis [cm]
35
pakuotės plotis [cm]
35
Papildomas straipsnis / informacija 2
su varžtais
skersmuo [mm]
348
stabdžių disko tipas
ventiliuojama
užveržimo sukimo momentas [Nm]
140
Tinka automobiliams: BMW 5 Touring, 6, 6 kabrioletas, 7
Detali informacija:
BMW 5 Touring (E61) 535 d (210kW, 2007.01 > 2010.12)
BMW 6 (E63) 630 i (200kW, 2007.07 > 2010.07)
BMW 6 kabrioletas (E64) 630 i (200kW, 2007.07 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 730 Ld (170kW, 2005.07 > 2008.08)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 d (190kW, 2002.10 > 2005.02)
BMW 7 (E65, E66, E67) 740 i, Li (225kW, 2005.07 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d (220kW, 2005.03 > 2005.08)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 d (242kW, 2005.07 > 2008.07)
BMW 7 (E65, E66, E67) 745 i, Li (245kW, 2001.11 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 750 i, Li (270kW, 2005.07 > .)
BMW 7 (E65, E66, E67) 760 i, Li (327kW, 2003.01 > .)