Kuro filtras CHAMPION CFF100646
GamintojasCHAMPION
KodasCFF100646
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]135
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
filtro įdėklas
Išorinis skersmuo [mm]
76
pakuotės aukštis [cm]
14,6
pakuotės ilgis [cm]
10
pakuotės plotis [cm]
10
pakuotės tipas
dėžutė
vidinis skersmuo [mm]
9
vidinis skersmuo [mm]
9,2
Detali informacija:
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (88kW, 2015.03 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (100kW, 2011.09 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (103kW, 2011.09 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (110kW, 2014.11 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (130kW, 2013.05 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro (103kW, 2012.01 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro (110kW, 2014.11 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro (130kW, 2011.06 > .)
AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI quattro (135kW, 2014.11 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (85kW, 2011.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (100kW, 2010.06 > 2011.05)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (110kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (130kW, 2012.11 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (103kW, 2011.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (110kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (135kW, 2016.05 > .)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (103kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (110kW, 2015.05 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (125kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2011.11 > 2016.12)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2011.11 > 2013.01)
VW CC B7 (358) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2012.12 > 2016.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI (103kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2012.01 > 2014.12)
VW PASSAT ALLTRACK B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2013.01 > 2014.12)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.03 > 2010.07)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.03 > 2010.08)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.03 > 2009.05)
VW PASSAT B6 (3C2) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.07)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 BlueTDI (105kW, 2009.01 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI (125kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 16V 4motion (103kW, 2005.08 > 2010.11)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2005.08 > 2009.05)
VW PASSAT B6 Variant (3C5) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.05 > 2010.11)
VW PASSAT B7 (362) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2010.08 > 2013.01)
VW PASSAT B7 (362) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2013.01 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 1.6 TDI (77kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (100kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI (130kW, 2012.12 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2010.08 > 2014.12)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2010.08 > 2013.01)
VW PASSAT B7 Variant (365) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2013.01 > 2014.12)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (103kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI (125kW, 2008.06 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.08 > 2012.01)
VW PASSAT CC B6 (357) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2009.11 > 2012.01)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (85kW, 2011.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (103kW, 2010.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (110kW, 2015.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (125kW, 2010.08 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (130kW, 2013.01 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2011.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion (110kW, 2015.05 > .)
VW SHARAN (7N1, 7N2) 2.0 TDI 4motion (135kW, 2016.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (81kW, 2010.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (103kW, 2008.03 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI (110kW, 2015.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (100kW, 2007.11 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (110kW, 2015.05 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (125kW, 2007.09 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (130kW, 2012.11 > .)
VW TIGUAN (5N_) 2.0 TDI 4motion (135kW, 2015.05 > .)