Filtras, salono oras CHAMPION CCF0140C
GamintojasCHAMPION
KodasCCF0140C
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]31
plotis [mm]152
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
ilgis [mm]
241
pakuotės aukštis [cm]
3,6
pakuotės ilgis [cm]
24,3
pakuotės plotis [cm]
22,3
pakuotės tipas
dėžutė
Tinka automobiliams: NISSAN JUKE, PULSAR hečbekas; RENAULT FLUENCE
Detali informacija:
NISSAN JUKE (F15) 1.2 DIG-T (85kW, 2014.05 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.5 dCi (81kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (69kW, 2013.01 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 (86kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T (140kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T 4x4 (140kW, 2010.06 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO (147kW, 2012.11 > .)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO 4x4 (147kW, 2013.02 > 2014.07)
NISSAN JUKE (F15) 1.6 DIG-T NISMO RS (160kW, 2014.08 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.5 dCi (81kW, 2014.10 > .)
NISSAN PULSAR hečbekas (C13) 1.6 DIG-T (140kW, 2015.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30A) (63kW, 2010.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30B) (78kW, 2005.06 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30D, L30L, L306, L33F, L33L, L33M, L33V, L33W) (81kW, 2010.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.5 dCi (L30S) (66kW, 2010.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30F, L30P, L30R) (81kW, 2010.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 16V (L301, L30P, L30R) (82kW, 2010.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) 2.0 16V (L30C, L30G, L30T, L30V) (103kW, 2010.02 > .)
RENAULT FLUENCE (L3_) Z.E. (70kW, 2012.02 > .)