Oro filtras CHAMPION CAF101032P
GamintojasCHAMPION
KodasCAF101032P
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]53,6
aukštis [mm]54
plotis [mm]146
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aukštis 1 [mm]
47
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis 1 [mm]
237
ilgis 2 [mm]
191
ilgis [mm]
256
pakuotės aukštis [cm]
5,9
pakuotės ilgis [cm]
27,3
pakuotės plotis [cm]
17,4
Detali informacija:
HYUNDAI ACCENT IV sedanas (RB) 1.6 (91kW, 2010.11 > .)
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 GDI (103kW, 2011.03 > .)
HYUNDAI VELOSTER (FS) 1.6 T-GDI (137kW, 2012.10 > .)
KIA RIO III (UB) 1.1 CRDi (55kW, 2011.09 > .)
KIA RIO III (UB) 1.4 CRDi (66kW, 2011.09 > .)
KIA RIO III (UB) 1.4 CVVT (80kW, 2011.09 > .)
KIA RIO III sedanas (UB) 1.4 CVVT (80kW, 2011.10 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2009.02 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2009.02 > .)
KIA SOUL I (AM) 1.6 GDI (103kW, 2011.06 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 128 (94kW, 2014.02 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2015.04 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 GDI (97kW, 2014.02 > .)
KIA SOUL II (PS) 1.6 TGDI (150kW, 2016.11 > .)