Skersinio stabilizatoriaus įvorių komplektas BLUE PRINT ADG080143
GamintojasBLUE PRINT
KodasADG080143
ilgis [mm]
38
medžiaga
guma
montavimo vieta
galinė ašis
montavimo vieta
galinė ašis, kairė ir dešinė
vidinis skersmuo [mm]
25
Tinka automobiliams: KIA SORENTO I
Detali informacija:
KIA SORENTO I (JC) 2.4 (102kW, 2002.08 > .)
KIA SORENTO I (JC) 2.5 CRDi 4WD (103kW, 2002.08 > .)
KIA SORENTO I (JC) 3.5 V6 4WD (143kW, 2002.08 > .)