Stabdžių diskas BLUE PRINT ADG043180
GamintojasBLUE PRINT
KodasADG043180
Kokybės klasėVidutinė
storis [mm]47
storis [mm]47,3
angos apskritimo skersmuo [mm]
114
angos apskritimo skersmuo [mm]
114,3
angų skaičius
5
būtinas kiekis
1
centravimo skersmuo [mm]
69
Išorinis skersmuo [mm]
320
montavimo angų skaičius
2
montavimo angų skaičius
5
montavimo vieta
priekinė ašis
paviršius
padengta
stabdžių disko tipas
vidinis ventiliavimas
stebulės ø [mm]
69
žiedų angų skaičius
Detali informacija:
HYUNDAI i40 I (VF) 1.6 GDI (99kW, 2012.03 > .)
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDi (85kW, 2012.03 > .)
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDi (100kW, 2012.03 > .)
HYUNDAI i40 I (VF) 1.7 CRDI (104kW, 2015.01 > .)
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDi (121kW, 2014.12 > .)
HYUNDAI i40 I (VF) 2.0 GDI (131kW, 2012.03 > .)
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.6 GDI (99kW, 2011.07 > .)
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi (85kW, 2011.07 > .)
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi (100kW, 2011.07 > .)
HYUNDAI i40 I CW (VF) 1.7 CRDi (104kW, 2015.01 > .)
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDi (121kW, 2014.12 > .)
HYUNDAI i40 I CW (VF) 2.0 GDI (130kW, 2011.07 > .)
HYUNDAI ix35 (LM, EL, ELH) 2.0 Flex (131kW, 2012.04 > .)
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.0 T-GDi (88kW, 2017.07 > .)
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi (85kW, 2018.08 > .)
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi e-VGT (100kW, 2018.08 > .)
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 CRDi e-VGT AWD (100kW, 2018.08 > .)
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 T-GDi (130kW, 2017.07 > .)
HYUNDAI KONA (OS, OSE, OSI) 1.6 T-GDi 4WD (130kW, 2017.06 > .)
HYUNDAI NEXO (FE) FCEV (120kW, 2018.03 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 GDI (99kW, 2012.05 > .)
KIA CEE'D (JD) 1.6 GT (150kW, 2013.06 > .)
KIA CEE'D Sportswagon (JD) 1.6 GDI (99kW, 2012.09 > .)
KIA CEED (CD) 1.0 T-GDI (88kW, 2018.03 > .)
KIA CEED (CD) 1.4 (73kW, 2018.03 > .)
KIA CEED (CD) 1.4 LPG (71kW, 2018.12 > .)
KIA CEED (CD) 1.4 T-GDI (103kW, 2018.03 > .)
KIA CEED (CD) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2018.03 > .)
KIA CEED (CD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2018.03 > .)
KIA CEED (CD) 1.6 T-GDI GT (150kW, 2018.10 > .)
KIA CEED Combi Van (CD) 1.4 T-GDI (103kW, 2018.04 > .)
KIA CEED Combi Van (CD) CRDi 115 (85kW, 2018.05 > .)
KIA CEED Combi Van (CD) CRDI 136 (100kW, 2018.05 > .)
KIA CEED Combi Van (CD) T-GDI (88kW, 2018.05 > .)
KIA CEED Hatchback Van (CD) 1.4 T-GDI (103kW, 2018.03 > .)
KIA CEED Hatchback Van (CD) CRDi 115 (85kW, 2018.03 > .)
KIA CEED Hatchback Van (CD) CRDI 136 (100kW, 2018.03 > .)
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI (88kW, 2018.03 > .)
KIA CEED Hatchback Van (CD) T-GDI GT (150kW, 2018.10 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.0 T-GDI (88kW, 2018.05 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 (73kW, 2018.04 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 LPG (71kW, 2018.12 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.4 T-GDI (103kW, 2018.04 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 (94kW, 2018.05 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2018.05 > .)
KIA CEED Sportswagon (CD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2018.05 > .)
KIA OPTIMA 2.0 GDI Hybrid (115kW, 2016.09 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 1.7 CRDi (100kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 (125kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (FSGDS6B) 2.0 CVVL (121kW, 2012.03 > .)
KIA OPTIMA (JF) 1.6 CRDi (100kW, 2018.09 > .)
KIA OPTIMA (JF) 1.6 T-GDI (132kW, 2018.09 > .)
KIA OPTIMA (JF) 1.7 CRDi (104kW, 2015.11 > .)
KIA OPTIMA (JF) 2.0 CVVL (120kW, 2015.09 > .)
KIA OPTIMA (JF) 2.0 T-GDi (175kW, 2018.06 > .)
KIA OPTIMA (JF) 2.0 T-GDi (180kW, 2015.09 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 1.6 CRDi (100kW, 2018.01 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 1.6 T-GDI (132kW, 2018.01 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 1.7 CRDi (104kW, 2016.09 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 CVVL (120kW, 2016.09 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 GDi Hybrid (115kW, 2017.04 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 T-GDi (180kW, 2016.09 > .)
KIA OPTIMA Sportswagon (JF) 2.0 T-GDi GT (175kW, 2018.01 > .)
KIA PROCEED (CD) 1.0 T-GDI (88kW, 2018.10 > .)
KIA PROCEED (CD) 1.4 T-GDI (103kW, 2018.10 > .)
KIA PROCEED (CD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2018.10 > .)
KIA PROCEED (CD) 1.6 T-GDI GT (150kW, 2018.10 > .)
KIA XCEED (CD) 1.0 T-GDI (88kW, 2019.06 > .)
KIA XCEED (CD) 1.4 T-GDI (103kW, 2019.06 > .)
KIA XCEED (CD) 1.6 CRDi 115 (85kW, 2019.06 > .)
KIA XCEED (CD) 1.6 CRDi 136 (100kW, 2019.06 > .)
KIA XCEED (CD) 1.6 T-GDI (150kW, 2019.06 > .)
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec (120kW, 2017.10 > .)
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 1.5 T-Mivec 4WD (120kW, 2017.10 > .)
MITSUBISHI ECLIPSE CROSS (GK_, GL_) 2.2 DiD 4WD (GK9W) (109kW, 2019.03 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 (GF7W) (110kW, 2012.08 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.0 4WD (GF7W) (110kW, 2012.08 > .)
MITSUBISHI OUTLANDER III (GG_W, GF_W, ZJ, ZL, ZK) 2.4 Hybrid 4WD (GG3W) (99kW, 2018.09 > .)