Stabdžių diskas BLUE PRINT ADG043118
GamintojasBLUE PRINT
KodasADG043118
Kokybės klasėVidutinė
storis [mm]67,6
storis [mm]68
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
angos apskritimo skersmuo [mm]
130
angų skaičius
5
būtinas kiekis
1
centravimo skersmuo [mm]
85,6
centravimo skersmuo [mm]
86
Išorinis skersmuo [mm]
299
montavimo angų skaičius
2
montavimo angų skaičius
5
montavimo vieta
galinė ašis
paviršius
padengta
stabdžių disko tipas
visiškai
stebulės ø [mm]
85,6
žiedų angų skaičius
Tinka automobiliams: SSANGYONG ACTYON SPORTS I, ACTYON SPORTS II, KYRON, REXTON / REXTON II
Detali informacija:
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi (104kW, 2007.04 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS I (QJ) 2.0 Xdi 4WD (104kW, 2007.04 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.0 Xdi (114kW, 2012.10 > .)
SSANGYONG ACTYON SPORTS II 2.0 Xdi 4WD (114kW, 2012.10 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (100kW, 2010.01 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi (104kW, 2005.05 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (100kW, 2010.01 > .)
SSANGYONG KYRON 2.0 Xdi 4x4 (104kW, 2005.05 > .)
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 (120kW, 2006.03 > .)
SSANGYONG KYRON 2.7 Xdi 4x4 (121kW, 2005.05 > .)
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 D 4x4 (137kW, 2006.05 > .)
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi (120kW, 2004.08 > .)
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi 4x4 (118kW, 2011.03 > .)
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 2.7 Xdi Turbo 4x4 (132kW, 2011.03 > .)
SSANGYONG REXTON / REXTON II (GAB_) 3.2 RX320 4x4 (162kW, 2002.04 > .)