                                SKF                                                VKDS841003, SKF,
Stabilizatoriaus traukė SKF VKDS841003
GamintojasSKF
KodasVKDS841003
ilgis [mm]
60
papildomas gaminys / papildoma informacija
su sintetine alyva
porinis gaminio numeris
VKDS 841003
sriegio matas 1
M10x1.25
strypas / statramstis
pasukimo trauklė
strypas / statramstis
stabilizatoriaus traukė
Detali informacija:
LEXUS ES (VCV10_, VZV21_) 300 (VCV10_, VCV10R) (138kW, 1991.09 > 1997.12)
TOYOTA CAMRY (_V1_) 2.2 (SXV10_, SXV10R) (100kW, 1991.06 > 1996.08)
TOYOTA CAMRY (_V1_) 3.0 (VCV10_, VCV10R) (138kW, 1991.06 > 1996.08)
TOYOTA CAMRY universalas (_V1_) 2.2 (SXV10_, SXV10R) (100kW, 1992.03 > 1996.07)
TOYOTA CAMRY universalas (_V1_) 3.0 (VCV10_, VCV10R) (138kW, 1992.03 > 1996.07)
TOYOTA CELICA kupė (_T20_) 1.8 i 16V (AT200) (85kW, 1993.11 > 1999.11)