                                SKF                                                VKDS324041B, SKF,
Vikšro valdymo svirtis SKF VKDS324041B
GamintojasSKF
KodasVKDS324041B
Papildomas straipsnis / informacija 2
su atrama/vairo traukle
vairavimo mechanizmo tipas
valdymo svirtis
vairo trauklės forma
A forma
Tinka automobiliams: FORD MONDEO III, MONDEO III Turnier
Detali informacija:
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 SCi (96kW, 2003.06 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi (66kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi (85kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi (96kW, 2001.10 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi (110kW, 2004.09 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi (114kW, 2004.09 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V (125kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 3.0 V6 24V (150kW, 2004.09 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) ST220 (166kW, 2002.04 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 SCi (96kW, 2003.06 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi (66kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi (85kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi (96kW, 2001.10 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi (110kW, 2004.09 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi (114kW, 2004.09 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V (125kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 3.0 V6 24V (150kW, 2004.09 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 (166kW, 2002.04 > 2007.08)