Skersinės vairo trauklės galas SKF VKDY813004
GamintojasSKF
KodasVKDY813004
ilgis [mm]
181
papildomas gaminys / papildoma informacija
su sintetine alyva
porinis gaminio numeris
VKDY 813005
sriegio dydis
M14x1.5
sriegio matas 1
M10x1.25
Detali informacija:
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.3 16V (EG3) (55kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4) (66kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.5 i 16V (EG4) (69kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EG5, EH3) (92kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V Hatchback (EG, EH) 1.6 VTi 16V (EG6) (118kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.5 i LSi (EJ2) (74kW, 1993.08 > 1995.11)
HONDA CIVIC V kupė (EJ) 1.6 i Vtec (EJ1) (92kW, 1994.01 > 1996.03)
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.5 i 16V (EG8) (69kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 16V Vtec (EH9, EH5) (92kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC V sedanas (EG, EH) 1.6 VTi (EG9) (118kW, 1991.10 > 1995.11)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8) (55kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.4 16V (MB8) (66kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.5 16V (MB9) (84kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1) (85kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.6 16V (MC1) (92kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 1.8 16V (MC2) (124kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Aerodeck (MB, MC) 2.0 i D (MC3) (77kW, 1998.04 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2) (55kW, 1995.09 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.4 i (MA8, MB2) (66kW, 1994.09 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 16V (MB3) (84kW, 1997.01 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.5 i Vtec-E (MA9) (66kW, 1994.09 > 1997.01)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 16V (MB4) (85kW, 1997.01 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i (MB1) (83kW, 1994.09 > 1997.01)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 i Vtec (MB1) (93kW, 1994.09 > 1997.01)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.6 VTi (MB4) (118kW, 1997.01 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 1.8 16V (MB6) (124kW, 1997.01 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 2.0 i TD (MB7) (63kW, 1997.01 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Fastback (MA, MB) 2.0 TDiC (MB7) (74kW, 1998.11 > 2000.10)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i (EJ9) (55kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.4 i S (EJ9) (66kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.5 i (EK3) (84kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 i (EK1) (84kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI Hatchback (EJ, EK) 1.6 VTi (EK4) (118kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i (EJ6) (77kW, 1996.03 > 2000.03)
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1) (92kW, 1996.03 > 2000.03)
HONDA CIVIC VI kupė (EJ, EM1) 1.6 i Vtec (EM1) (118kW, 1999.04 > 2000.12)
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK, SO) 1.4 i (EJ9) (66kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK, SO) 1.5 i (EK3) (84kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK, SO) 1.6 i Vtec (EK1, SO4) (92kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CIVIC VI sedanas (EJ, EK, SO) 1.6 VTi (EK4, SO4) (118kW, 1995.11 > 2001.02)
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) (94kW, 1995.10 > 1999.01)
HONDA CR-V I (RD) 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) (108kW, 1999.01 > 2002.02)
HONDA INTEGRA kupė (DC) 1.8 Type-R (DC2) (140kW, 1997.11 > 2001.10)
MG ZS 120 (86kW, 2001.07 > 2005.04)
MG ZS 180 (130kW, 2001.07 > 2005.04)
MG ZS Hatchback 120 (86kW, 2001.07 > 2005.10)
MG ZS Hatchback 180 (130kW, 2001.07 > 2005.10)
ROVER 400 II (RT) 414 Si (76kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 416 Si (82kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 416 Si (83kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 420 D (63kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 420 Di (77kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II (RT) 420 Si Lux (100kW, 1995.12 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 414 (55kW, 1996.03 > 1997.12)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 414 Si (76kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 416 Si (82kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 416 Si (83kW, 1995.06 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 420 D (63kW, 1995.11 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 420 Di (77kW, 1995.05 > 2000.03)
ROVER 400 II hečbekas (RT) 420 Si Lux (100kW, 1995.12 > 2000.03)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 1.4 (76kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 1.6 (80kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 1.8 (86kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 2.0 iDT (74kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I hečbekas (RT) 2.0 V6 (110kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 1.4 (76kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 1.6 (80kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 1.8 (86kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 2.0 iDT (74kW, 2000.02 > 2005.05)
ROVER 45 I sedanas (RT) 2.0 V6 (110kW, 2000.02 > 2005.05)