Diržo įtempiklis, V formos rumbuotas diržas SKF VKMCV52002
GamintojasSKF
KodasVKMCV52002
Kokybės klasėAukščiausia
plotis [mm]18
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įtempiklio skriemulio įjungimas
automatika
skersmuo [mm]
65
Analogai kodai: 99449176
Tinka automobiliams: IVECO EUROTECH MH, EUROTRAKKER, Stralis, STRALIS I, TRAKKER I
Detali informacija:
IVECO EUROTECH MH 190 E 24 K (180kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 190 E 24, 190 E 24 /P (180kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 190 E 31 K (228kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 190 E 31, 190 E 31 /P (228kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 190 E 35, 190 E 35 /P, 190 E 35 /FP (259kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 260 E 24 Y/P, 260 E 24 Y/PS, 260 E 24 Y/PT (180kW, 1999.11 > .)
IVECO EUROTECH MH 260 E 31 Y/P, 260 E 31 Y/PS, 260 E 31 Y/PT (228kW, 1999.11 > .)
IVECO EUROTECH MH 260 E 35 Y/P, 260 E 35 Y/PT, 260 E 35 Y/TN (259kW, 1999.11 > .)
IVECO EUROTECH MH 400 E 31 TP, 440 E 31 T, 440 E 31 TP (228kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 400 E 35 TP, 440 E 35 T, 440 E 35 T/P, 440 E 35 T/FP (259kW, 1998.09 > .)
IVECO EUROTECH MH 440 E 35 TX/P (259kW, 2000.02 > .)
IVECO EUROTRAKKER MP 180 E 24 W Cursor (180kW, 1999.09 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 190 E 24 H Cursor (180kW, 1999.09 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 260 E 31 HB Cursor (228kW, 1999.11 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 340 E 35 HB Cursor (259kW, 2001.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 35 H Cursor (259kW, 2000.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 380 E 35 W Cursor (259kW, 2000.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 400 E 35 HT Cursor (259kW, 2000.01 > 2004.11)
IVECO EUROTRAKKER MP 410 E 35 H Cursor (259kW, 2000.01 > 2004.11)
IVECO Stralis AD 190S30, AD 190S31, AT 190S31 (218kW, 2003.06 > .)
IVECO Stralis AD 190S35, AT 190S35, AD 190S36, AT 190S36 (259kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S27, AT 190S27 (200kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S27, AT 190S27 (200kW, 2004.04 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S30 (218kW, 2004.04 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S31, AT 190S31 (228kW, 2004.04 > .)
IVECO STRALIS I AD 190S35 (259kW, 2004.04 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S27, AT 260S27 (200kW, 2004.04 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S30, AT 260S30 (218kW, 2005.10 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S31, AT 260S31 (228kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S31, AT 260S31 (228kW, 2004.04 > .)
IVECO STRALIS I AD 260S35, AT 260S35, AD 260S36, AT 260S36 (259kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 440S31, AT 440S31 (228kW, 2003.06 > .)
IVECO STRALIS I AD 440S35, AT 440S35, AD 440S36, AT 440S36 (259kW, 2003.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 180T27 W, AT 180T27 W (200kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 190T27, AT 190T27 (200kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 190T35 W, AT 190T35 W, AD 190T36 W, AT 190T36 W (259kW, 2005.01 > .)
IVECO TRAKKER I AD 190T35, AT 190T35, AD 190T36, AT 190T36 (259kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 260T35 B (259kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 260T35 W, AT 260T35 W (259kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 260T35, 260T36, 380T36, AT 260T35, 260T36, 380T36 (259kW, 2004.10 > .)
IVECO TRAKKER I AD 260T35, AT 260T35 (259kW, 2004.10 > .)
IVECO TRAKKER I AD 340T35 B, AT 340T35 B (259kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 340T35, AT 340T35 (259kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 380T35 (259kW, 2005.01 > .)
IVECO TRAKKER I AD 400T35 T, AT 400T35 T (259kW, 2005.06 > .)
IVECO TRAKKER I AD 410T35 (259kW, 2005.02 > .)