                                BLUE PRINT                                                ADA108513,
Stabilizatoriaus traukė BLUE PRINT ADA108513
GamintojasBLUE PRINT
KodasADA108513
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
ilgis [mm]
119
medžiaga
plienas
montavimo vieta
galinė ašis dešinėje
montavimo vieta
galinė ašis, kairė ir dešinė
galinė kairė ašis
spalva
sidabrinė
spalva
sidabro
strypas / statramstis
pasukimo trauklė
strypas / statramstis
stabilizatoriaus traukė
traukė
pasukimo trauklė
vidinis skersmuo [mm]
10
Tinka automobiliams: CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III, VOYAGER IV; DODGE CARAVAN
Detali informacija:
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.0 i (98kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.4 AWD (111kW, 1997.02 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.4 i (111kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TD (85kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 2.5 TDiC AWD (85kW, 1995.10 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.3 i (116kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.8 (131kW, 1997.10 > 2000.09)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.8 i AWD (122kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER / GRAND VOYAGER III (GS_, NS_) 3.8 i AWD (131kW, 1995.01 > 2001.03)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.4 (108kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (88kW, 2005.08 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD (105kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.8 CRD (110kW, 2004.06 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 (160kW, 2000.02 > 2008.12)
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 3.8 AWD (160kW, 2000.02 > 2008.12)
DODGE CARAVAN 2.4 i (111kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.0 (112kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.3 i (116kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.8 i (122kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.8 i (131kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.8 i AWD (122kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN 3.8 i AWD (131kW, 1995.01 > 2001.03)
DODGE CARAVAN (RG_) 2.4 (111kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 (128kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 (132kW, 2001.04 > 2007.05)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.3 AWD (128kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 (154kW, 2001.04 > 2007.05)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 (160kW, 2000.02 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD (153kW, 2001.04 > 2007.12)
DODGE CARAVAN (RG_) 3.8 AWD (160kW, 2000.02 > 2007.12)