Skersinės vairo trauklės galas SKF VKDY311014
GamintojasSKF
KodasVKDY311014
porinis gaminio numeris
VKDY 311015
Analogai kodai: 8N04228118N0422811A
Tinka automobiliams: AUDI A3, TT, TT Roadster; SEAT LEON; VW GOLF IV, NEW BEETLE
Detali informacija:
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (154kW, 1999.03 > 2002.04)
AUDI A3 (8L1) S3 quattro (165kW, 2001.10 > 2003.05)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (110kW, 2002.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (120kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (132kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (165kW, 1998.10 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 1.8 T quattro (176kW, 2005.03 > 2006.06)
AUDI TT (8N3) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (110kW, 2001.01 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (120kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (132kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (132kW, 2000.02 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (140kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 1.8 T quattro (165kW, 1999.10 > 2006.06)
AUDI TT Roadster (8N9) 3.2 VR6 quattro (184kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (154kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 1.8 T Cupra R (165kW, 2003.07 > 2006.06)
SEAT LEON (1M1) 2.8 Cupra 4 (150kW, 2001.02 > 2006.06)
VW GOLF IV (1J1) 3.2 R32 4motion (177kW, 2002.09 > 2005.06)
VW NEW BEETLE (9C1, 1C1) 3.2 RSI 4motion (1C9) (165kW, 2000.04 > 2001.05)