Filtras, salono oras BLUE PRINT ADA102501
GamintojasBLUE PRINT
KodasADA102501
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]30
plotis [mm]212,5
plotis [mm]213
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
filtro tipas
filtro įdėklas
ilgis [mm]
310
Tinka automobiliams: CHRYSLER 300C, 300C Touring
Detali informacija:
CHRYSLER 300C (LX, LE) 2.7 (142kW, 2004.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 CRD (160kW, 2005.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.0 V6 CRD (155kW, 2010.11 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 3.5 (183kW, 2004.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 5.7 (250kW, 2004.09 > 2012.11)
CHRYSLER 300C (LX, LE) 6.1 SRT8 (317kW, 2005.06 > 2012.11)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 2.7 (142kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.0 CRD (160kW, 2005.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.5 (183kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 3.5 AWD (183kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 5.7 (250kW, 2004.09 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 5.7 AWD (250kW, 2005.04 > 2010.12)
CHRYSLER 300C Touring (LX, LE) 6.1 SRT8 (317kW, 2005.06 > 2010.12)