Alyvos filtras BLUE PRINT ADA102103
GamintojasBLUE PRINT
KodasADA102103
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]110
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
būtinas kiekis
1
filtro tipas
filtro įdėklas
Išorinis skersmuo [mm]
82
OE numeriui
05015171AA
papildomas gaminys / papildoma informacija 2
su sandarikliu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su purkštuku
su sandarikliu
vidinis skersmuo [mm]
23,5
vidinis skersmuo [mm]
24
Detali informacija:
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 (142kW, 1996.04 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 2.8 quattro (142kW, 1996.04 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 (191kW, 1998.11 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 3.7 quattro (191kW, 1998.11 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro (175kW, 1999.02 > 2000.04)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) 4.2 quattro (228kW, 1998.11 > 2002.09)
AUDI A8 D2 (4D2, 4D8) S8 quattro (265kW, 1999.06 > 2002.09)
AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro (206kW, 2006.08 > 2010.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 (128kW, 1995.11 > 2000.04)
FORD GALAXY I (WGR) 2.8 i V6 4x4 (128kW, 1996.04 > 2000.04)
JEEP GRAND CHEROKEE II (WJ, WG) 3.1 TD 4x4 (103kW, 1999.04 > 2001.12)
MERCEDES-BENZ V-CLASS (638/2) V 280 (638.244, 638.294) (128kW, 1997.08 > 2003.07)
PORSCHE CAYENNE (92A) 3.6 (220kW, 2010.06 > .)
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.2 (184kW, 2003.10 > 2007.09)
PORSCHE CAYENNE (9PA) 3.6 (213kW, 2007.02 > 2010.09)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 1.9 TDI (77kW, 2004.06 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.04)
SKODA OCTAVIA II (1Z3) 2.0 TDI RS (125kW, 2006.04 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI (77kW, 2004.09 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 1.9 TDI 4x4 (77kW, 2004.11 > 2010.12)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI (103kW, 2005.11 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (100kW, 2004.02 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.02 > 2013.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 16V 4x4 (103kW, 2010.05 > 2013.02)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI 4x4 (103kW, 2006.07 > 2010.05)
SKODA OCTAVIA II Combi (1Z5) 2.0 TDI RS (125kW, 2006.04 > 2013.02)
VW GOLF III (1H1) 2.8 VR6 (128kW, 1992.01 > 1997.08)
VW GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) (140kW, 1994.10 > 1997.08)
VW GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro (140kW, 1994.10 > 1999.04)
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 (173kW, 2004.02 > 2009.11)
VW MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 4motion (173kW, 2004.07 > 2009.11)
VW MULTIVAN V (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN) VR6 3.2 (170kW, 2004.02 > 2004.06)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 2.8 VR6 (128kW, 1991.06 > 1996.08)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.8 VR6 (128kW, 1991.06 > 1997.05)
VW PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) 2.9 VR6 Syncro (135kW, 1994.01 > 1997.05)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 (110kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW, 1997.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 (110kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 2.3 VR5 Syncro/4motion (110kW, 1997.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 2.3 V5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 (3B3) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 2.3 VR5 4motion (125kW, 2000.11 > 2005.05)
VW PASSAT B5.5 Variant (3B6) 4.0 W8 4motion (202kW, 2001.09 > 2004.09)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 (177kW, 2002.04 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.2 V6 4motion (177kW, 2004.02 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 3.6 V6 4motion (206kW, 2008.11 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (309kW, 2002.04 > .)
VW PHAETON (3D1, 3D2, 3D3, 3D4, 3D6, 3D7, 3D8, 3D9) 6.0 W12 4motion (331kW, 2005.05 > .)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 (128kW, 1995.09 > 2000.04)
VW SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 VR6 Syncro (128kW, 1996.11 > 2000.04)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 (162kW, 2002.10 > 2006.11)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.2 V6 (177kW, 2004.11 > 2006.11)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 3.6 V6 FSI (206kW, 2005.10 > 2010.05)
VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 4.2 V8 (228kW, 2002.12 > 2006.11)
VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.6 V6 FSI (206kW, 2010.04 > .)
VW TRANSPORTER T4 Autobusas (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 2.8 VR 6 (103kW, 1995.11 > 2000.04)
VW TRANSPORTER T5 Autobusas (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) 3.2 V6 4motion (173kW, 2003.11 > 2009.11)
VW TRANSPORTER T5 Autobusas (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2 (173kW, 2004.02 > 2009.11)
VW TRANSPORTER T5 komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 (173kW, 2004.02 > 2009.11)
VW TRANSPORTER T5 komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 4motion (173kW, 2003.11 > 2009.11)
VW TRANSPORTER T5 plokščiadugnis / važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7J VR6 3.2 (173kW, 2003.08 > 2006.05)
VW TRANSPORTER V autobusas (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ) VR6 3.2 (170kW, 2004.02 > 2004.06)
VW TRANSPORTER V komercinis (7HA, 7HH, 7EA, 7EH) VR6 3.2 (170kW, 2003.04 > 2004.06)
VW TRANSPORTER V plokščiadugnis / važiuoklė (7JD, 7JE, 7JL, 7JY VR6 3.2 (170kW, 2004.02 > 2009.11)
VW VENTO (1H2) 2.8 VR6 (128kW, 1992.01 > 1998.09)