HELLA 8EW009160701
GamintojasNerastas
Kodas8EW009160701
Kokybės klasėAukšta
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Jungčių skaičius
2
nustatyta galia [W]
280
nustatyta įtampa [V]
12
skersmuo [mm]
155
transporto priemonės įranga
Transporto priemonėms su/be oro kondicionieriumi
vairuotojo padėtis
vairas kairėje
Detali informacija:
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS (158kW, 2002.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW, 2002.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (55kW, 2001.08 > 2005.03)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 DI / TDDi (55kW, 1999.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (74kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 TDCi (85kW, 2001.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 Turbo DI / TDDi (66kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 (127kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi (66kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V TDDi / TDCi (85kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 TDCi (96kW, 2001.10 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.5 V6 24V (125kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) ST220 (166kW, 2002.04 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi (66kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.0 16V TDDi / TDCi (85kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.0 TDCi (96kW, 2001.10 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.5 V6 24V (125kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) ST220 (166kW, 2002.04 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V DI / TDDi / TDCi (66kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V TDDi / TDCi (85kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 TDCi (96kW, 2001.10 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.5 V6 24V (125kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) ST220 (166kW, 2002.04 > 2007.08)