Durų spyna, užraktas ESEN SKV 16SKV162
GamintojasNerastas
Kodas16SKV162
darbinis režimas
elektr.
įtampa [V]
12
Kištukinių kontaktų skaičius
7
montavimo vieta
dešinė
montavimo vieta
priekis
polių skaičius
7
porinis gaminio numeris
16SKV161
Tinka automobiliams: SEAT ALHAMBRA; SKODA YETI; VW GOLF VI, POLO V
Detali informacija:
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI (110kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.4 TSI (110kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 1.8 TSI (118kW, 2012.11 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (85kW, 2011.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (103kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (110kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (125kW, 2010.06 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (130kW, 2012.11 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI (135kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (103kW, 2011.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (110kW, 2015.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TDI 4Drive (135kW, 2016.05 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI (147kW, 2010.11 > .)
SEAT ALHAMBRA (710, 711) 2.0 TSI (162kW, 2015.05 > .)
SKODA YETI (5L) 1.2 TSI (77kW, 2009.09 > 2015.05)
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI (63kW, 2010.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.2 TSI (77kW, 2009.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 (59kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI (90kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.4 TSI (118kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 (75kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 BiFuel (75kW, 2009.03 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 MultiFuel (75kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI (66kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.6 TDI (77kW, 2009.02 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 1.8 TSI (118kW, 2009.06 > 2011.01)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (155kW, 2009.04 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 GTi (173kW, 2011.05 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (188kW, 2009.11 > 2013.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (195kW, 2009.11 > 2011.05)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 R 4motion (199kW, 2009.11 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (81kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (100kW, 2008.10 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (103kW, 2008.10 > 2013.05)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI (125kW, 2009.04 > 2012.11)
VW GOLF VI (5K1) 2.0 TDI 4motion (103kW, 2009.05 > 2012.11)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 (44kW, 2009.06 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 (51kW, 2009.06 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TDI (55kW, 2009.10 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI (66kW, 2011.05 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.2 TSI (77kW, 2009.11 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 (6R1) (63kW, 2009.06 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel (60kW, 2010.03 > 2011.01)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI (132kW, 2010.05 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI (55kW, 2009.06 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI (66kW, 2009.06 > .)
VW POLO V (6R1, 6C1) 1.6 TDI (77kW, 2009.06 > .)