Durų spyna, užraktas ESEN SKV 16SKV152
GamintojasNerastas
Kodas16SKV152
Kištukinių kontaktų skaičius
7
montavimo vieta
dešinė
polių skaičius
7
porinis gaminio numeris
16SKV151
Tinka automobiliams: AUDI A4 B7, A4 B7 Avant; SEAT EXEO
Detali informacija:
AUDI A4 B7 (8EC) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI (120kW, 2005.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.7 TDI (132kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) RS4 quattro (309kW, 2005.09 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.6 (75kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.8 T quattro (120kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 (96kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (93kW, 2005.11 > 2006.11)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (103kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI quattro (125kW, 2006.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (125kW, 2006.10 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (147kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TFSI quattro (162kW, 2005.06 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.5 TDI (120kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDi (120kW, 2005.11 > 2008.03)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.7 TDI (132kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 (160kW, 2004.11 > 2006.05)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 quattro (160kW, 2004.11 > 2006.07)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro (150kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.0 TDI quattro (171kW, 2006.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 3.2 FSI quattro (188kW, 2005.01 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) RS4 quattro (309kW, 2005.09 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) S4 quattro (253kW, 2004.11 > 2008.06)
SEAT EXEO (3R2) 1.6 (75kW, 2009.03 > 2010.09)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 T (110kW, 2008.12 > 2010.05)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (88kW, 2010.09 > .)
SEAT EXEO (3R2) 1.8 TSI (118kW, 2010.05 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (88kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (105kW, 2008.12 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI (125kW, 2009.02 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (147kW, 2009.03 > .)
SEAT EXEO (3R2) 2.0 TFSI (155kW, 2010.05 > .)