                                                V42-70-0001, Nenurodytas gamintojas,
Ritė, uždegimas Original VEMO Quality V42-70-0001
GamintojasNerastas
KodasV42-70-0001
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įtampa [V]
12
jungties korpuso forma
kampinis
Kištukinių kontaktų skaičius
4
kištuko spalva
pilka
pakuotės aukštis [cm]
7,1
pakuotės plotis [cm]
24,3
polių skaičius
4
uždegimo ritė
įsk. uždegimo žvakės jungtį
uždegimo ritė
ritės juostelė
Detali informacija:
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.1 i (MFHDZ, MFHFX) (44kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 bivalent (48kW, 2002.11 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 i (MFKFX, MFKFW, GJKFWB, GJKFWC, GFKFWC) (55kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST autobusiukas (MF_, GJK_, GFK_) 1.4 i bivalent (MFKFW) (55kW, 2003.04 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.1 i (MAHDZ, MBHDZ, MBHFX) (44kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.4 bivalent (48kW, 2002.11 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.4 i (MBKFX, MBKFW) (55kW, 1996.07 > .)
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Furgonas / erdvus limuzinas (M_) 1.4 i bivalent (MBKFW) (55kW, 2003.04 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.1 (44kW, 2003.09 > .)
CITROEN C2 (JM_) 1.4 (54kW, 2003.09 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.1 i (44kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 16V (65kW, 2003.12 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i (54kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 I (FC_, FN_) 1.4 i Bivalent (54kW, 2002.02 > .)
CITROEN C3 Pluriel (HB_) 1.4 (54kW, 2003.05 > .)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.0 X (33kW, 1996.05 > 1998.11)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.0 X (37kW, 1998.05 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX (40kW, 1996.05 > 2003.09)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.1 X, SX (44kW, 1996.05 > 2003.09)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.4 VTS (55kW, 1996.05 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 (74kW, 2001.02 > 2004.04)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 VTL, VTR (65kW, 1996.05 > 2003.06)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS (72kW, 2000.09 > 2003.09)
CITROEN SAXO (S0, S1) 1.6 VTS (87kW, 1996.06 > 2003.09)
CITROEN XSARA (N1) 1.4 i (55kW, 1997.04 > 2005.03)
CITROEN XSARA Break (N2) 1.4 i (55kW, 1997.10 > 2005.08)
CITROEN XSARA kupė (N0) 1.4 i (55kW, 1998.03 > 2005.03)
CITROEN XSARA PICASSO (N68) 1.6 (70kW, 1999.12 > .)
PEUGEOT 1007 (KM_) 1.4 (54kW, 2005.04 > .)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i (33kW, 1996.05 > 1999.10)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.0 i (37kW, 1997.01 > 2001.03)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i (40kW, 1997.01 > 2001.03)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.1 i (44kW, 1996.05 > 2004.07)
PEUGEOT 106 II (1A_, 1C_) 1.4 i (55kW, 1996.05 > 2004.07)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.1 i (44kW, 1998.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 i (55kW, 1998.09 > .)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.4 LPG (55kW, 2006.05 > 2007.09)
PEUGEOT 206 hečbekas (2A/C) 1.6 i (65kW, 1998.09 > 2000.12)
PEUGEOT 206 sedanas 1.4 (55kW, 2007.03 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.1 (44kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 206 SW (2E/K) 1.4 (55kW, 2002.07 > .)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.4 SL (55kW, 1994.06 > 2001.05)
PEUGEOT 306 (7B, N3, N5) 1.6 (72kW, 2000.10 > 2001.05)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.4 (55kW, 1997.03 > 2002.04)
PEUGEOT 306 Break (7E, N3, N5) 1.6 (72kW, 2000.10 > 2002.04)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.4 (55kW, 1993.05 > 2001.05)
PEUGEOT 306 hečbekas (7A, 7C, N3, N5) 1.6 (72kW, 2000.10 > 2001.05)
PEUGEOT 306 kabrioletas (7D, N3, N5) 1.6 (72kW, 2000.10 > 2002.04)
PEUGEOT 307 (3A/C) 1.4 (55kW, 2000.08 > .)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.1 (44kW, 1996.06 > 2002.10)
PEUGEOT PARTNER autobusiukas (5_, G_) 1.4 (55kW, 1996.06 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.1 (44kW, 1996.06 > 2005.09)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.4 (55kW, 1996.06 > 2015.12)
PEUGEOT PARTNER Furgonas / erdvus limuzinas (5_, G_) 1.4 CNG (55kW, 2003.04 > 2006.10)