                                                V25-76-0014, Nenurodytas gamintojas, V2
lambda jutiklis Original VEMO Quality V25-76-0014
GamintojasNerastas
KodasV25-76-0014
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
grandinių skaičius
4
ilgis [mm]
300
jungčių skaičius
4
jungties korpuso forma
apskritas
kabelio ilgis [mm]
240
kabelių izoliacijos tipas
su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija
Kištukinių kontaktų skaičius
kištuko spalva
violetinis
lambda jutiklis
iš anksto suteptas sriegis
lambda jutiklis
šildyta
OE numeriui
2S6A 9G444 BA
pakuotės aukštis [cm]
9,2
pakuotės plotis [cm]
4,9
polių skaičius
sriegio dydis
M18x1.5
Detali informacija:
FORD C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2007.02 > 2010.09)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (63kW, 2010.12 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (77kW, 2010.12 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (92kW, 2010.12 > .)
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V (96kW, 1998.08 > 2001.12)
FORD FIESTA Furgonas / erdvus limuzinas (J5_, J3_) 1.3 (44kW, 1996.02 > 2003.08)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V (55kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (37kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (44kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V (66kW, 1996.04 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport (76kW, 2000.02 > 2002.01)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (51kW, 2003.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (55kW, 2002.05 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (44kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (51kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V (59kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V Van 1.25 (60kW, 2009.01 > .)
FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW, 2003.10 > 2005.07)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 (44kW, 2008.06 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.25 (60kW, 2008.06 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 (71kW, 2008.06 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.4 LPG (71kW, 2009.01 > .)
FORD FIESTA VI (CB1, CCN) 1.6 Ti (88kW, 2008.06 > .)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW, 2004.08 > 2007.03)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V Flexifuel (75kW, 2002.01 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II kabrioletas 1.6 (74kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III sedanas 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III sedanas 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III sedanas 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (63kW, 2011.08 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (77kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD FUSION (JU_) 1.25 (55kW, 2004.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 (59kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW, 1995.11 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW, 2001.09 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW, 1997.01 > 2006.05)
FORD KA (RB_) 1.3 i (36kW, 1998.06 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.3 i (37kW, 1996.09 > 2002.10)
FORD KA (RB_) 1.3 i (44kW, 1996.09 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM (51kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.6 i (70kW, 2003.07 > 2008.11)
FORD KA Van (RB) 1.3 i (44kW, 2002.05 > 2005.05)
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II sedanas (BFP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V (76kW, 2000.08 > 2002.06)
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V (92kW, 1997.03 > 2002.06)
FORD PUMA (EC_) Racing ST 160 (118kW, 1999.06 > 2002.06)
FORD STREET KA (RL2) 1.6 (70kW, 2003.05 > 2005.07)
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V (85kW, 2002.06 > 2013.12)
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.3 L (DY3W) (67kW, 2003.04 > .)
MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.5 (82kW, 2003.04 > .)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2007.06)