                                                V25-76-0009, Nenurodytas gamintojas, V2
Lambda jutiklis Original VEMO Quality V25-76-0009
GamintojasNerastas
KodasV25-76-0009
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
grandinių skaičius
4
ilgis [mm]
730
jungties korpuso forma
apskritas
kabelių izoliacijos tipas
su silikonu padengta pluošto tinklelio izoliacija
laidininko numeris
4
lambda jutiklis
diagnostinis zondas
lambda jutiklis
iš anksto suteptas sriegis
pakuotės aukštis [cm]
8,2
pakuotės plotis [cm]
8,8
sriegio dydis
M18x1.5
versija
PLANAR
Detali informacija:
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Flexifuel (88kW, 2011.02 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG (86kW, 2012.02 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 LPG (88kW, 2012.02 > .)
FORD C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (92kW, 2010.12 > .)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport (76kW, 2000.02 > 2002.01)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW, 2004.08 > 2007.03)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 LPG (85kW, 2009.10 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Flexifuel (88kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III 1.6 LPG (88kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Flexifuel (88kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Sedanas 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Flexifuel (88kW, 2010.07 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 LPG (88kW, 2012.02 > .)
FORD FOCUS III Turnier 1.6 Ti (92kW, 2010.07 > .)
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW, 1995.11 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW, 2001.09 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW, 1997.01 > 2006.05)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 (107kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 EcoBoost (149kW, 2010.03 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.0 TDCi (96kW, 2006.05 > .)
FORD GALAXY II (WA6) 2.3 (118kW, 2007.07 > .)
FORD GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) 1.6 Ti (92kW, 2010.12 > .)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 (107kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 EcoBoost (176kW, 2010.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel (107kW, 2009.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 LPG (107kW, 2009.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 SCTi (149kW, 2010.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV (BA7) 2.3 (118kW, 2007.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 (107kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 Flexifuel (107kW, 2009.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.0 LPG (107kW, 2009.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV sedanas (BA7) 2.3 (118kW, 2007.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 (107kW, 2007.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 EcoBoost (176kW, 2010.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 Flexifuel (107kW, 2009.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 LPG (107kW, 2009.07 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.0 SCTi (149kW, 2010.03 > 2015.01)
FORD MONDEO IV Turnier (BA7) 2.3 (118kW, 2007.07 > 2015.01)
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V (76kW, 2000.08 > 2002.06)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 (107kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (146kW, 2010.07 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (149kW, 2010.03 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 EcoBoost (176kW, 2010.07 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.0 Flexifuel (107kW, 2006.05 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.3 (118kW, 2007.07 > .)
FORD S-MAX (WA6) 2.5 ST (162kW, 2006.05 > .)
VOLVO C30 (533) 1.8 (92kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO C30 (533) 1.8 FlexFuel (92kW, 2007.01 > 2012.12)
VOLVO C30 (533) 2.0 (107kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO C30 (533) 2.0 FlexFuel (107kW, 2010.01 > 2012.12)
VOLVO S40 II (544) 1.8 (92kW, 2004.04 > 2010.12)
VOLVO S40 II (544) 1.8 FlexFuel (92kW, 2006.01 > 2010.12)
VOLVO S40 II (544) 2.0 (107kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) 1.8 (92kW, 2004.04 > 2010.12)
VOLVO V50 (545) 1.8 FlexFuel (92kW, 2005.01 > 2010.12)
VOLVO V50 (545) 2.0 (107kW, 2006.10 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) 2.0 FlexFuel (107kW, 2010.01 > 2012.12)