ritė, uždegimas VEMO V25-70-0001-1
GamintojasNerastas
KodasV25-70-0001-1
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]80
plotis [mm]75,7
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
ilgis [mm]
102,9
pakuotės aukštis [cm]
8,2
pakuotės plotis [cm]
8,8
Detali informacija:
FORD COUGAR (EC_) 2.0 16V (96kW, 1998.08 > 2001.12)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.3 (44kW, 1995.01 > 1999.01)
FORD FIESTA Furgonas / erdvus limuzinas (J5_, J3_) 1.3 (44kW, 1996.02 > 2003.08)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i (38kW, 1997.02 > 1999.09)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V (55kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (37kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i (44kW, 1995.08 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V (66kW, 1996.04 > 2002.01)
FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1.6 16V Sport (76kW, 2000.02 > 2002.01)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (51kW, 2003.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.25 16V (55kW, 2002.05 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (44kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 (51kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.4 16V (59kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.6 16V (74kW, 2001.11 > 2008.06)
FORD FIESTA V (JH_, JD_) ST150 (110kW, 2005.03 > 2008.06)
FORD FIESTA V Van 1.3 (51kW, 2003.10 > 2005.07)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 (74kW, 2003.10 > 2007.03)
FORD FOCUS C-MAX (DM2) 1.6 Ti (85kW, 2004.08 > 2007.03)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.4 16V (55kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.6 16V (74kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 1.8 16V (85kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) 2.0 16V (96kW, 1998.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) RS (158kW, 2002.10 > 2004.11)
FORD FOCUS I (DAW, DBW) ST170 (127kW, 2002.03 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I sedanas (DFW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.4 16V (55kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.6 16V (74kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 1.8 16V (85kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) 2.0 16V (96kW, 1999.02 > 2004.11)
FORD FOCUS I Turnier (DNW) ST170 (127kW, 2002.08 > 2004.11)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II (DA_, HCP, DP) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II kabrioletas 1.6 (74kW, 2006.10 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.4 (59kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 (74kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II sedanas (DB_, FCH, DH) 1.6 Ti (85kW, 2005.04 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.4 (59kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 (74kW, 2004.11 > .)
FORD FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS) 1.6 Ti (85kW, 2004.11 > .)
FORD FUSION (JU_) 1.25 (55kW, 2004.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.4 (59kW, 2002.08 > 2012.12)
FORD FUSION (JU_) 1.6 (74kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD GALAXY I (WGR) 2.0 i (85kW, 1995.11 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (103kW, 2001.09 > 2006.05)
FORD GALAXY I (WGR) 2.3 16V (107kW, 1997.01 > 2006.05)
FORD KA (RB_) 1.3 i (36kW, 1998.06 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.3 i (37kW, 1996.09 > 2002.10)
FORD KA (RB_) 1.3 i (44kW, 1996.09 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.3 i ROCAM (51kW, 2002.08 > 2008.11)
FORD KA (RB_) 1.6 i (70kW, 2003.07 > 2008.11)
FORD MAVERICK 2.0 16V (91kW, 2001.02 > .)
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II (BAP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Sedanas (BFP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Sedanas (BFP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II Sedanas (BFP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Sedanas (BFP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i (66kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.6 i 16V (70kW, 1998.05 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 1.8 i (85kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO II Turnier (BNP) 2.0 i (96kW, 1996.09 > 2000.11)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III (B5Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Sedanas (B4Y) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (81kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 1.8 16V (92kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD MONDEO III Turnier (BWY) 2.0 16V (107kW, 2000.11 > 2007.08)
FORD PUMA (EC_) 1.4 16V (66kW, 1997.11 > 2000.10)
FORD PUMA (EC_) 1.6 16V (76kW, 2000.08 > 2002.06)
FORD PUMA (EC_) 1.7 16V (92kW, 1997.03 > 2002.06)
FORD STREET KA (RL2) 1.6 (70kW, 2003.05 > 2005.07)
FORD TOURNEO CONNECT 1.8 16V (85kW, 2002.06 > 2013.12)
FORD TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_) 1.8 16V (85kW, 2002.06 > 2013.12)
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 (37kW, 1996.03 > 2003.04)
MAZDA 121 III (JASM, JBSM) 1.3 (44kW, 1996.03 > 2003.04)
MAZDA 2 (DY) 1.2 (DY3W) (55kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.4 (59kW, 2003.04 > 2007.06)
MAZDA 2 (DY) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2007.06)
VOLVO S40 II (544) 1.6 (74kW, 2005.01 > 2012.12)
VOLVO V50 (545) 1.6 (74kW, 2005.01 > 2012.12)