                                                V20-90-1102,
Ventiliatoriaus ratas, variklio aušinimas Original VEMO Quality V20-90-1102
GamintojasNerastas
KodasV20-90-1102
Kokybės klasėEkonominė
aukštis [mm]30
Išorinis skersmuo [mm]
410
sparnų / menčių skaičius
11
sparnų skaičius
11
Detali informacija:
BMW 3 (E30) 320 i (95kW, 1985.12 > 1991.06)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 (90kW, 1983.10 > 1988.12)
BMW 3 (E30) 325 e 2.7 (95kW, 1985.01 > 1987.08)
BMW 3 (E30) 325 i (125kW, 1986.12 > 1991.06)
BMW 3 (E30) 325 i (126kW, 1983.09 > 1989.11)
BMW 3 (E30) 325 i X (125kW, 1986.12 > 1991.08)
BMW 3 (E30) 325 i X (126kW, 1986.03 > 1987.12)
BMW 3 (E36) 316 i (73kW, 1990.09 > 1993.09)
BMW 3 (E36) 316 i (75kW, 1993.07 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 i (83kW, 1990.12 > 1993.10)
BMW 3 (E36) 318 i (85kW, 1993.10 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1993.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 318 is (103kW, 1995.09 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 320 i (110kW, 1990.09 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 323 i (125kW, 1995.03 > 1998.02)
BMW 3 (E36) 325 i (141kW, 1990.09 > 1995.09)
BMW 3 (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1998.02)
BMW 3 Compact (E36) 316 g (75kW, 1994.03 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 316 i (75kW, 1994.03 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 316 i (77kW, 1998.12 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW, 1994.11 > 1995.08)
BMW 3 Compact (E36) 318 ti (103kW, 1995.07 > 2000.08)
BMW 3 Compact (E36) 323 ti (125kW, 1997.08 > 2000.08)
BMW 3 kabrioletas (E30) 320 i (95kW, 1986.04 > 1993.10)
BMW 3 kabrioletas (E30) 325 i (125kW, 1987.09 > 1993.10)
BMW 3 kabrioletas (E30) 325 i (126kW, 1985.12 > 1987.12)
BMW 3 kabrioletas (E36) 318 i (85kW, 1994.01 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 320 i (110kW, 1993.12 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 323 i (125kW, 1995.06 > 1999.04)
BMW 3 kabrioletas (E36) 325 i (141kW, 1993.03 > 1995.03)
BMW 3 kabrioletas (E36) 328 i (142kW, 1995.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 316 i (75kW, 1993.09 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 318 is (103kW, 1992.03 > 1995.10)
BMW 3 kupė (E36) 318 is (103kW, 1995.09 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 320 i (110kW, 1992.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 323 i (125kW, 1995.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 325 i (141kW, 1992.03 > 1999.04)
BMW 3 kupė (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1999.04)
BMW 3 Touring (E30) 320 i (95kW, 1988.01 > 1991.12)
BMW 3 Touring (E30) 325 i (125kW, 1987.07 > 1993.03)
BMW 3 Touring (E30) 325 i X (125kW, 1988.06 > 1993.10)
BMW 3 Touring (E36) 316 i (75kW, 1996.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 318 i (85kW, 1995.07 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 320 i (110kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 323 i (125kW, 1995.09 > 1999.10)
BMW 3 Touring (E36) 328 i (142kW, 1995.01 > 1999.10)
BMW 5 (E28) 520 i (92kW, 1981.06 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 520 i (95kW, 1985.08 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 524 d (63kW, 1986.03 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 524 td (85kW, 1983.09 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 525 e (90kW, 1981.09 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 525 e (92kW, 1983.05 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 525 e (95kW, 1984.12 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 525 i (110kW, 1981.06 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 528 i (135kW, 1981.06 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 535 i (160kW, 1985.01 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i (136kW, 1985.01 > 1987.12)
BMW 5 (E28) 535 i, M 535 i (141kW, 1985.01 > 1987.12)
BMW 5 (E28) M5 (211kW, 1985.08 > 1987.12)
BMW 5 (E34) 520 i (95kW, 1988.01 > 1991.08)
BMW 5 (E34) 520 i 24V (110kW, 1989.09 > 1995.09)
BMW 5 (E34) 525 i (125kW, 1988.01 > 1991.08)
BMW 5 (E34) 525 i 24V (141kW, 1989.09 > 1995.09)
BMW 5 (E34) 525 iX 24V (141kW, 1991.10 > 1995.09)
BMW 5 (E39) 520 i (110kW, 1996.01 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 523 i (125kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 (E39) 528 i (142kW, 1995.11 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E34) 520 i (110kW, 1991.11 > 1997.01)
BMW 5 Touring (E34) 525 i (141kW, 1991.11 > 1997.01)
BMW 5 Touring (E34) 525 ix (141kW, 1992.02 > 1997.01)
BMW 5 Touring (E39) 520 i (110kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 523 i (125kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 5 Touring (E39) 528 i (142kW, 1997.01 > 2000.09)
BMW 6 (E24) 635 CSi (141kW, 1985.04 > 1990.09)
BMW 6 (E24) 635 CSi (155kW, 1987.08 > 1989.05)
BMW Z1 Roadster 2.5 (125kW, 1988.06 > 1991.06)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.8 i (85kW, 1995.10 > 1998.10)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (87kW, 1998.07 > 2003.01)
BMW Z3 Roadster (E36) 1.9 i (103kW, 1995.10 > 1999.03)