Įspėjimo kontaktas, stabdžių trinkelių susidėvėjimas Original VEMO Quality V20-72-5120
GamintojasNerastas
KodasV20-72-5120
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
įspėjimo kontakto ilgis [mm]
750
montavimo vieta
galinė ašis
pakuotės aukštis [cm]
1,67
pakuotės plotis [cm]
0,97
stabdžių tipas
diskinis stabdys
stabdžių tipas
Stabdžių diskas/trinkelės
sudilimo kontakto ilgis [mm]
750
Tinka automobiliams: BMW X3
Detali informacija:
BMW X3 (E83) 2.0 d (110kW, 2004.10 > .)
BMW X3 (E83) 2.0 i (110kW, 2005.07 > 2008.08)
BMW X3 (E83) 2.0 sd (130kW, 2007.09 > .)
BMW X3 (E83) 2.5 i (141kW, 2004.01 > 2006.08)
BMW X3 (E83) 2.5 si (160kW, 2006.09 > .)
BMW X3 (E83) 3.0 d (150kW, 2004.01 > 2005.08)
BMW X3 (E83) 3.0 d (160kW, 2004.01 > .)
BMW X3 (E83) 3.0 i xDrive (170kW, 2004.01 > 2006.08)
BMW X3 (E83) 3.0 si (200kW, 2006.09 > 2008.08)
BMW X3 (E83) xDrive 18 d (105kW, 2008.09 > 2011.12)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d (120kW, 2008.09 > .)
BMW X3 (E83) xDrive 20 d (130kW, 2008.09 > .)
BMW X3 (E83) xDrive 20 i (110kW, 2008.09 > 2011.08)
BMW X3 (E83) xDrive 25 i (160kW, 2008.09 > 2010.08)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d (155kW, 2008.09 > 2010.08)
BMW X3 (E83) xDrive 30 d (160kW, 2008.09 > 2010.08)
BMW X3 (E83) xDrive 30 i (200kW, 2008.09 > 2011.12)