                                                V10-73-0242, Nenurodytas g
Jungiklis, lango pakėliklis Original VEMO Quality V10-73-0242
GamintojasNerastas
KodasV10-73-0242
Kokybės klasėEkonominė
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
korpuso spalva
ruda
korpuso spalva
rudas
montavimo vieta
priekis
montavimo vieta
vairuotojo pusė
pakuotės aukštis [cm]
6,7
pakuotės plotis [cm]
4
spalva
juoda
spalvos kodas
9B9
transporto priemonės įranga
transp. priem. su elektr. priek. ir galin. lango pakėlikliu
Tinka automobiliams: SEAT CORDOBA, IBIZA III; VW GOL G2, POLO IV, POLO IV sedanas
Detali informacija:
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 (47kW, 2002.10 > 2006.06)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.2 12V (51kW, 2006.05 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V (55kW, 2002.09 > 2007.12)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V (63kW, 2006.05 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 16V (74kW, 2002.10 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI (51kW, 2005.05 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI (55kW, 2002.10 > 2005.12)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.4 TDI (59kW, 2005.06 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 (74kW, 2003.04 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.6 16V (77kW, 2006.11 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 SDI (47kW, 2002.09 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI (74kW, 2002.09 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 1.9 TDI (96kW, 2002.10 > 2009.11)
SEAT CORDOBA (6L2) 2.0 (85kW, 2002.09 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (44kW, 2007.06 > 2008.05)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 (47kW, 2002.02 > 2006.06)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.2 12V (51kW, 2006.05 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (55kW, 2002.02 > 2007.12)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (63kW, 2006.05 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 16V (74kW, 2002.02 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (51kW, 2005.05 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (55kW, 2002.05 > 2005.12)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.4 TDI (59kW, 2005.06 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 (74kW, 2003.02 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.6 16V (77kW, 2006.11 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T Cupra R (132kW, 2004.01 > 2008.02)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.8 T FR (110kW, 2003.12 > 2008.05)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 SDI (47kW, 2002.02 > 2005.12)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI (74kW, 2002.02 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI (96kW, 2002.02 > 2009.11)
SEAT IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R (118kW, 2004.03 > 2008.02)
SEAT IBIZA III (6L1) 2.0 (85kW, 2002.04 > 2009.11)
VW GOL G2 1.6 (BW1, BX1) (73kW, 1998.12 > 2008.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (40kW, 2002.01 > 2007.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 (44kW, 2007.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (47kW, 2001.10 > 2007.07)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.2 12V (51kW, 2007.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (55kW, 2001.10 > 2008.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (59kW, 2006.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 16V (74kW, 2001.10 > 2008.05)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 FSI (63kW, 2002.02 > 2006.07)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (51kW, 2005.04 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (55kW, 2001.10 > 2005.06)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.4 TDI (59kW, 2005.04 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.6 16V (77kW, 2006.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI (110kW, 2005.09 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTi Cup Edition (132kW, 2006.05 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 SDI (47kW, 2001.10 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI (74kW, 2001.10 > 2009.11)
VW POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI (96kW, 2003.11 > 2009.11)
VW POLO IV sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 (55kW, 2003.07 > .)
VW POLO IV sedanas (9A4, 9A2, 9N2, 9A6) 1.4 (74kW, 2003.11 > .)