                                                V10-70-0034, Nenurodytas gaminto
Rotorius, skirstytuvas Original VEMO Quality V10-70-0034
GamintojasNerastas
KodasV10-70-0034
Kokybės klasėEkonominė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
gamintojo apribojimas
BOSCH
pakuotės aukštis [cm]
6,7
pakuotės plotis [cm]
4
Detali informacija:
AUDI 100 C2 Avant (435, 436) 2.1 (100kW, 1977.07 > 1983.02)
AUDI 100 C2 sedanas (431, 433, 434) 2.1 (100kW, 1977.03 > 1982.07)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.8 quattro (66kW, 1984.10 > 1988.07)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 1.9 (74kW, 1983.02 > 1984.07)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.1 (100kW, 1982.08 > 1984.07)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 (101kW, 1984.08 > 1988.12)
AUDI 100 C3 Avant (445, 446) 2.2 quattro (101kW, 1984.08 > 1988.12)
AUDI 100 C3 sedanas (443, 444) 1.8 quattro (66kW, 1984.10 > 1988.07)
AUDI 100 C3 sedanas (443, 444) 1.9 (74kW, 1982.08 > 1984.07)
AUDI 100 C3 sedanas (443, 444) 2.1 (100kW, 1982.08 > 1984.07)
AUDI 100 C3 sedanas (443, 444) 2.2 (101kW, 1984.08 > 1988.12)
AUDI 100 C3 sedanas (443, 444) 2.2 quattro (101kW, 1984.08 > 1988.12)
AUDI 80 B2 sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 CC quattro (85Q) (66kW, 1984.08 > 1986.08)
AUDI 80 B2 sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 1.8 GTE quattro (85Q) (82kW, 1984.08 > 1986.08)
AUDI 80 B2 sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 2.0 (85kW, 1983.10 > 1984.09)
AUDI 80 B2 sedanas (811, 813, 814, 819, 853) 2.2 quattro (85Q) (100kW, 1982.08 > 1984.07)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 (100kW, 1984.10 > 1987.03)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro (88kW, 1985.08 > 1987.03)
AUDI 90 B2 (813, 814, 853) 2.2 E quattro (100kW, 1984.11 > 1987.03)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 1.9 (85kW, 1980.08 > 1983.07)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.0 (85kW, 1983.09 > 1986.07)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.1 GT (96kW, 1982.09 > 1987.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 GT (100kW, 1984.09 > 1988.10)
AUDI COUPE B2 (81, 855, 856) 2.2 quattro (100kW, 1984.10 > 1988.10)
VW GOLF I (17) 1.8 GTI (82kW, 1982.08 > 1983.12)
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 (66kW, 1983.08 > 1992.09)
VW GOLF I Cabriolet (155) 1.8 (70kW, 1983.08 > 1993.04)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 (66kW, 1984.08 > 1991.10)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI (77kW, 1985.01 > 1985.07)
VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI (82kW, 1983.08 > 1991.10)
VW JETTA I (16) 1.8 (82kW, 1982.08 > 1984.02)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (62kW, 1986.08 > 1990.01)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (66kW, 1984.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (79kW, 1985.08 > 1987.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 (82kW, 1984.01 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat (66kW, 1987.08 > 1991.10)
VW JETTA II (19E, 1G2, 165) 1.8 Cat (79kW, 1987.01 > 1991.10)
VW PASSAT B2 (32B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.8 (64kW, 1986.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 sedanas (32B) 1.8 (66kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (64kW, 1986.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.8 (66kW, 1983.01 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 1.9 (85kW, 1981.01 > 1983.07)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.0 (85kW, 1983.08 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.0 Syncro (85kW, 1984.05 > 1988.03)
VW PASSAT B2 Variant (33B) 2.2 (100kW, 1985.01 > 1988.03)
VW PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) 1.8 (79kW, 1988.04 > 1993.07)
VW SCIROCCO (53B) 1.8 (66kW, 1983.08 > 1992.07)
VW SCIROCCO (53B) 1.8 (82kW, 1982.08 > 1989.12)