Montavimo komplektas, kompresorius AJUSA JTC11008
GamintojasAJUSA
KodasJTC11008
Kokybės klasėVidutinė
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
alternatyvus remonto komplektas
JTC11021
papildomas gaminys / papildoma informacija
su tarpikliais / sandarikliais
papildomas gaminys / papildoma informacija 2
su montavimo vadovu
Papildomas straipsnis / informacija 2
su montavimo vadovu
specifikacija
syringe with oil
specifikacija
with studs
varžto / veržlės versija
automatinio blokavimo
Detali informacija:
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (81kW, 1995.10 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2000.11)
AUDI A4 B5 (8D2) 1.9 TDI quattro (85kW, 2000.03 > 2000.11)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (81kW, 1996.02 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (81kW, 1996.09 > 2001.09)
AUDI A4 B5 Avant (8D5) 1.9 TDI quattro (85kW, 2000.03 > 2001.09)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (74kW, 2001.05 > 2004.12)
AUDI A4 B6 (8E2) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (74kW, 2001.11 > 2004.12)
AUDI A4 B6 Avant (8E5) 1.9 TDI (85kW, 2004.06 > 2004.12)
AUDI A4 B7 (8EC) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 (8EC) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 1.9 TDI (85kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.09)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI (100kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A4 B7 Avant (8ED) 2.0 TDI 16V (103kW, 2004.11 > 2008.06)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (81kW, 1997.04 > 2000.10)
AUDI A6 C5 (4B2, 4B4) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (81kW, 1998.02 > 2001.04)
AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI (85kW, 2000.07 > 2005.01)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (100kW, 2004.07 > 2011.03)
AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI (103kW, 2004.07 > 2008.10)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (89kW, 2005.09 > 2006.06)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (100kW, 2005.06 > 2011.08)
AUDI A6 C6 Avant (4F5) 2.0 TDI (103kW, 2005.06 > 2008.10)
CITROEN XANTIA (X1_, X2_) 1.9 Turbo D (66kW, 1994.10 > 1998.01)
SEAT CORDOBA (6K1, 6K2) 1.9 TDI (81kW, 1997.03 > 1999.06)
SEAT CORDOBA Vario (6K5) 1.9 TDI (81kW, 1997.07 > 1999.06)
SEAT IBIZA II (6K1) 1.9 TDI (81kW, 1997.02 > 1999.08)
SEAT TOLEDO I (1L2) 1.9 TDI (81kW, 1996.11 > 1999.03)
SKODA SUPERB I (3U4) 1.9 TDI (85kW, 2007.01 > 2008.03)
VW GOLF III (1H1) 1.9 TDI (81kW, 1996.04 > 1997.08)
VW GOLF IV Cabriolet (1E7) 1.9 TDI (81kW, 1998.06 > 2002.06)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (66kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 (3B2) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1996.10 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (66kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI (85kW, 1998.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI 4motion (85kW, 1999.08 > 2000.11)
VW PASSAT B5 Variant (3B5) 1.9 TDI Syncro/4motion (81kW, 1997.06 > 2000.11)
VW VENTO (1H2) 1.9 TDI (81kW, 1996.04 > 1998.09)