Kompresorius, oro kondicionierius DENSO DCP17010
GamintojasDENSO
KodasDCP17010
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]128
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
aušinimo medžiaga
R 134a
briaunų skaičius
6
Bruto svoris [g]
7890
diržo skriemulio Ø [mm]
120
diržo takelių skaičius (PK)
6
gamintojo apribojimas
DENSO
gamintojo apribojimas
MERCEDES-BENZ
griovelių skaičius
Įleidimo angos skersmuo [mm]
16,1
įleidimo angos Ø [mm]
16,1
ilgis [mm]
230
Išleidimo angos skersmuo [mm]
15,3
išleidimo angos Ø [mm]
15,3
įtampa [V]
12
kokybė
DENSO
kokybė
OE
kompresoriaus alyva
ND-8
kompresoriaus alyva
PAG 46
kompresoriaus ID
10PA17C
montavimo tipas
sutvirtinta varžtais
OE numeriui
A0002300511
Papildomas straipsnis / informacija 2
su magnetine sankaba
skriemuliai
su V formos rumbuoto diržo skriemuliu
užpildymo alyva kiekis [ml]
150
Detali informacija:
MERCEDES-BENZ 124 kabrioletas (A124) 300 CE-24 (124.061) (162kW, 1992.04 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 kupė (C124) 230 CE (124.043) (100kW, 1987.03 > 1992.12)
MERCEDES-BENZ 124 kupė (C124) 300 CE (138kW, 1987.03 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 124 kupė (C124) 300 CE (124.050) (132kW, 1987.03 > 1993.05)
MERCEDES-BENZ 124 kupė (C124) 300 CE-24 (124.051) (162kW, 1989.09 > 1992.12)
MERCEDES-BENZ 124 kupė (C124) 320 CE (124.052) (162kW, 1992.10 > 1993.05)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 230 E (124.023) (100kW, 1985.01 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 260 E (124.026) (118kW, 1985.09 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 260 E (124.026) (122kW, 1985.09 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 260 E 4-matic (124.226) (122kW, 1986.12 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 280 E (124.028) (145kW, 1992.10 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 300 E (138kW, 1985.06 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 300 E (124.030) (132kW, 1985.08 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 300 E 4-matic (138kW, 1986.09 > 1992.02)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 300 E 4-matic (124.230) (132kW, 1986.09 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 300 E-24 (124.031) (162kW, 1988.09 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 300 Turbo-D 4-matic (124.333) (108kW, 1988.01 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 sedanas (W124) 320 E (124.032) (162kW, 1992.10 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 260 TE FGST. (122kW, 1985.09 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 280 TE (124.088) (145kW, 1992.10 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE (124.090) (132kW, 1986.01 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE (124.090) (138kW, 1986.01 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE 4-matic (124.290) (132kW, 1986.09 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE 4-matic (124.290) (138kW, 1986.09 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ 124 T-Model (S124) 300 TE-24 (124.091) (162kW, 1989.09 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 280 (124.029) (142kW, 1993.06 > 1995.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 300 4-matic (124.230) (132kW, 1993.06 > 1995.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 320 (124.032) (162kW, 1993.06 > 1995.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS kabrioletas (A124) E 320 (124.066) (162kW, 1993.06 > 1998.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS kabrioletas (A124) E 36 AMG (124.066) (200kW, 1994.05 > 1998.03)
MERCEDES-BENZ E-CLASS kupė (C124) E 320 (124.052) (162kW, 1993.06 > 1997.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS kupė (C124) E 36 AMG (124.052) (200kW, 1994.05 > 1997.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 280 T (124.088) (142kW, 1993.06 > 1996.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 300 T 4-matic (124.290) (132kW, 1993.06 > 1996.06)
MERCEDES-BENZ E-CLASS T-Model (S124) E 320 T (124.092) (162kW, 1993.06 > 1996.06)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 230 G (460,2) (66kW, 1979.03 > 1993.07)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 230 GE (460,2) (90kW, 1987.05 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W460) 230 GE (460,2) (92kW, 1982.04 > 1992.08)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W461) 230 GE (461.238, 461.239) (90kW, 1993.02 > .)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 230 GE (463.224, 463.225) (93kW, 1990.06 > 1993.06)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) (125kW, 1990.06 > .)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) 300 GE (463.227, 463.228) (128kW, 1990.06 > 1997.08)
MERCEDES-BENZ G-CLASS (W463) G 320 (463.230, 463.231) (155kW, 1994.09 > 1997.12)
MERCEDES-BENZ GULLWING (W198) 300 SL (198.040) (158kW, 1954.09 > 1957.05)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 260 SE (126.020) (118kW, 1985.09 > 1991.06)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 260 SE (126.020) (122kW, 1985.09 > 1991.06)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025) (132kW, 1986.01 > 1991.06)
MERCEDES-BENZ S-CLASS (W126) 300 SE, SEL (126.024, 126.025) (138kW, 1985.09 > 1989.12)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.058) (142kW, 1993.08 > 2001.10)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 280 (129.059) (150kW, 1998.05 > 2001.10)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL (129.060) (140kW, 1989.03 > 1993.08)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 300 SL-24 (129.061) (170kW, 1989.03 > 1993.07)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.063) (170kW, 1993.09 > 2001.10)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 320 (129.064) (165kW, 1998.05 > 2001.10)
MERCEDES-BENZ SL (R129) 600 (129.076) (290kW, 1992.07 > 2001.10)
MERCEDES-BENZ SL Roadster (W198) 300 SL (198.042) (158kW, 1957.05 > 1963.02)