Hidraulinis filtras, automatinė transmisija BOSCH F026404004
GamintojasBOSCH
KodasF026404004
Kokybės klasėAukšta
aukštis [mm]149
Išorinis skersmuo [mm]
63,5
ø [mm]
64
Detali informacija:
VOLVO B12 B12 (309kW, 1992.01 > .)
VOLVO FH 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 420 (309kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 460 (338kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2007.09 > .)
VOLVO FH 500 (368kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH 520 (382kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH 540 (397kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/340 (250kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/340 (250kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/380 (279kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/380 (279kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/420 (309kW, 1993.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/420 (309kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH12 FH 12/460 (338kW, 1998.08 > .)
VOLVO FH12 FH 12/500 (368kW, 2001.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/470 (346kW, 1993.08 > 1999.12)
VOLVO FH16 FH 16/520 (382kW, 1993.08 > 2002.12)
VOLVO FH16 FH 16/520 (382kW, 1995.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540 (396kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2003.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2007.08 > .)
VOLVO FH16 FH 16/550 (404kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/580 (426kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/580 (426kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/600 (441kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/600 (441kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2003.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2005.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/610 (449kW, 2007.08 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2006.09 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2007.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/660 (485kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 FH 16/700 (515kW, 2009.01 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/540, FH 16/550 (396kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/600 (441kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/700 (515kW, 2012.05 > .)
VOLVO FH16 II FH 16/750 (551kW, 2012.05 > .)
VOLVO FL10 FL 10/320 (235kW, 1995.12 > 1998.09)
VOLVO FL10 FL 10/360 (265kW, 1995.12 > 1998.09)
VOLVO FL10 FL 10H/320 (235kW, 1995.12 > 1998.09)
VOLVO FL10 FL 10H/360 (265kW, 1995.12 > 1998.09)
VOLVO FL12 FL 12/380 (279kW, 1995.09 > 1998.09)
VOLVO FL12 FL 12/420 (309kW, 1995.09 > 1998.09)
VOLVO FL12 FL 12H/380 (279kW, 1995.09 > 1998.09)
VOLVO FL12 FL 12H/420 (309kW, 1995.09 > 1998.09)
VOLVO FM FM 300 (220kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 300 (221kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 330 (243kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 340 (250kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 360 (264kW, 2005.11 > .)
VOLVO FM FM 370 (272kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (279kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 380 (280kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM FM 390 (287kW, 2008.06 > .)
VOLVO FM FM 400 (294kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 410 (302kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 420 (309kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 440 (324kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 450 (332kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 460 (338kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 480 (353kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM FM 500 (368kW, 2005.09 > .)
VOLVO FM II FM 330 (243kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 370 (272kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 410 (302kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 420 (309kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 450 (332kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 460 (338kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM II FM 500 (368kW, 2012.04 > .)
VOLVO FM10 FM 10/320 (235kW, 1999.04 > 2001.12)
VOLVO FM10 FM 10/360 (265kW, 1999.04 > 2001.12)
VOLVO FM12 FM 12/340 (250kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12/380 (279kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12/420 (309kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12/460 (338kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12H/340 (250kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12H/380 (279kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM12 FM 12H/420 (309kW, 1998.08 > 2005.09)
VOLVO FM7 FM 7/250 (184kW, 1998.08 > 2001.12)
VOLVO FM7 FM 7/290 (213kW, 1998.08 > 2001.12)
VOLVO FM9 FM 9/260 (191kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/300 (220kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/300 (221kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/340 (250kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FM9 FM 9/380 (279kW, 2001.12 > 2005.09)
VOLVO FMX 330 (243kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 330 (243kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 370 (272kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2010.04 > .)
VOLVO FMX 380 (280kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 410 (302kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 420 (309kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 450 (332kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 460 (338kW, 2013.09 > .)
VOLVO FMX 500 (368kW, 2013.09 > .)