Įtempiklio skriemulys, V formos rumbuotas diržas NIPPARTS J1140339
GamintojasNerastas
KodasJ1140339
plotis [mm]27,5
plotis [mm]28
Neturime sandėlyje.
Susisiekite dėl pristatymo
Neturime prekės, susisiekite dėl jos!
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Išorinis skersmuo [mm]
70
reguliavimas
su automatiniu reguliavimu
Detali informacija:
HYUNDAI ELANTRA III (XD) 2.0 CRDi (83kW, 2001.04 > 2006.07)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi (110kW, 2006.06 > 2011.12)
HYUNDAI GRANDEUR (TG) 2.2 CRDi (114kW, 2006.06 > 2010.10)
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi (100kW, 2007.10 > 2011.11)
HYUNDAI i30 (FD) 2.0 CRDi (103kW, 2007.10 > 2011.11)
HYUNDAI i30 universalas (FD) 2.0 CRDi (100kW, 2008.10 > 2012.06)
HYUNDAI i30 universalas (FD) 2.0 CRDi (103kW, 2008.02 > 2012.06)
HYUNDAI LANTRA III sedanas (XD) 2.0 CRDi (83kW, 2001.04 > 2006.07)
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi (60kW, 2001.10 > 2010.08)
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi (75kW, 2004.12 > 2010.08)
HYUNDAI MATRIX (FC) 1.5 CRDi VGT (81kW, 2005.08 > 2010.08)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi (100kW, 2006.02 > 2010.12)
HYUNDAI SONATA V (NF) 2.0 CRDi (103kW, 2006.02 > 2010.12)
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi (83kW, 2001.04 > 2008.07)
KIA CARENS I autobusiukas (FC, FJ) 2.0 CRDi (83kW, 2002.07 > .)
KIA CARENS I autobusiukas (FC, FJ) 2.0 CRDi (103kW, 2005.11 > .)
KIA CARENS III autobusiukas (UN) 2.0 CRDi 140 (103kW, 2006.09 > .)