                                INA                                                FB6PK1000, INA,
V formos rumbuoti diržai INA FB6PK1000
GamintojasINA
KodasFB6PK1000
Kokybės klasėAukščiausia
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
briaunų skaičius
6
ilgis [mm]
1000
Detali informacija:
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 1.8 i 16V (92kW, 2006.10 > .)
CITROEN C4 GRAND PICASSO I (UA_) 2.0 i 16V (103kW, 2006.10 > .)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 I (LC_) 2.0 16V (103kW, 2004.11 > 2011.07)
CITROEN C4 kupė (LA_) 2.0 16V (100kW, 2004.11 > 2007.07)
CITROEN C4 PICASSO I autobusiukas (UD_) 1.8 i 16V (92kW, 2007.02 > .)
CITROEN C4 PICASSO I autobusiukas (UD_) 2.0 i 16V (103kW, 2007.02 > .)
CITROEN C5 II (RC_) 1.8 16V (92kW, 2005.09 > .)
CITROEN C5 II (RC_) 2.0 16V (RCRFJB, RCRFJC) (103kW, 2004.09 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 1.8 16V (RE6FYB) (92kW, 2005.09 > .)
CITROEN C5 II Break (RE_) 2.0 16V (RERFJB, RERFJC) (103kW, 2004.09 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 1.8 16V (RD6FXC) (92kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III (RD_) 2.0 16V (RDRFJC, RDRFJF) (103kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 1.8 i 16V (RW6FYC) (92kW, 2008.02 > .)
CITROEN C5 III Break (RW_) 2.0 i 16V (RWRFJC, RWRFJF) (103kW, 2008.02 > .)
CITROEN C8 (EA_, EB_) 2.0 16V (103kW, 2005.09 > .)
CITROEN JUMPY II (VF7) 2.0 i (103kW, 2007.01 > .)
CITROEN JUMPY II komercinis 2.0 i (103kW, 2007.01 > .)
FORD ESCORT IV (GAF, AWF, ABFT) 1.6 i (75kW, 1989.08 > 1990.07)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V (AAL, ABL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT V kabrioletas (ALL, BJ2) 1.4 i (55kW, 1993.07 > 1995.01)
FORD ESCORT V sedanas (AFL) 1.4 (55kW, 1993.08 > 1995.01)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.4 (55kW, 1994.01 > 1995.01)
FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 (66kW, 1990.07 > 1992.08)
FORD ESCORT VI (GAL, AAL, ABL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1998.10)
FORD ESCORT VI Dėžės kėbulas / universalas (AVL) 1.4 (54kW, 1995.01 > 2000.08)
FORD ESCORT VI Kabrioletas (ALL) 1.4 (55kW, 1995.02 > 1998.08)
FORD ESCORT VI Sedanas (GAL, AFL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
FORD ESCORT VI Turnier (GAL, ANL) 1.4 (55kW, 1995.01 > 1999.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 208 D 2.3 (58kW, 1988.11 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T1 komercinis (601, 611) 208 D 2.3 (60kW, 1988.10 > 1996.02)
MERCEDES-BENZ T2/LN1 komercinis 508 D (667.361, 667.362) (58kW, 1989.03 > 1994.12)
MERCEDES-BENZ T2/LN1 plokščiadugnis / važiuoklė 508 D (667.301, 667.302, 667.341, 667.342) (58kW, 1989.03 > 1994.12)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (100kW, 2000.08 > 2005.06)
PEUGEOT 307 (3A/C) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 Break (3E) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > 2008.04)
PEUGEOT 307 CC (3B) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 307 SW (3H) 2.0 16V (103kW, 2005.03 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 1.8 16V (6D6FYC) (92kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 16V (6DRFJC, 6DRFJE, 6DRFJF) (103kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.0 Bioflex (6DRFJB) (103kW, 2007.09 > .)
PEUGEOT 407 (6D_) 2.2 16V (6D3FYH, 6D3FYE) (120kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 kupė (6C_) 2.2 16V (120kW, 2005.10 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 1.8 16V (92kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 16V (103kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 Bioflex (103kW, 2008.01 > .)
PEUGEOT 407 SW (6E_, 6D_) 2.2 16V (120kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V (120kW, 2005.09 > 2010.06)
PEUGEOT 807 (EB_) 2.0 16V (103kW, 2005.09 > .)
PEUGEOT EXPERT komercinis (VF3A_, VF3U_, VF3X_) 2.0 16V (103kW, 2007.01 > .)
PORSCHE 924 2.5 S (110kW, 1985.09 > 1987.07)
PORSCHE 924 2.5 S (118kW, 1987.08 > 1988.07)
PORSCHE 944 2.5 (110kW, 1985.01 > 1987.07)
PORSCHE 944 2.5 (118kW, 1987.08 > 1990.12)
PORSCHE 944 2.5 (120kW, 1981.06 > 1987.07)
PORSCHE 944 2.5 S (140kW, 1986.08 > 1988.07)
PORSCHE 944 2.5 Turbo (162kW, 1985.08 > 1988.07)
PORSCHE 944 2.5 Turbo (184kW, 1987.09 > 1991.07)
PORSCHE 944 2.7 (121kW, 1988.11 > 1989.08)
PORSCHE 944 3.0 S2 (155kW, 1988.12 > 1991.07)
PORSCHE 944 kabrioletas 2.5 Turbo (184kW, 1990.11 > 1991.07)
PORSCHE 944 kabrioletas 3.0 S2 (155kW, 1988.12 > 1991.07)
PORSCHE 968 3.0 (176kW, 1991.06 > 1995.11)
PORSCHE 968 3.0 Turbo S (224kW, 1993.03 > 1995.11)
PORSCHE 968 kabrioletas 3.0 (176kW, 1991.06 > 1995.11)