Filtras, salono oras BLUE PRINT ADJ132518
GamintojasBLUE PRINT
KodasADJ132518
Kokybės klasėVidutinė
aukštis [mm]30,5
aukštis [mm]31
plotis [mm]194
Turime sandėlyje.
Pristatymas: 1-3 d.d.
Nemokamas pristatymas nuo 20eur.
Daugiau techninės informacijos apie prekę
Bazinė versija (prekės Nr.)
ADT32514
filtro tipas
aktyvios anglies filtras
ilgis [mm]
216
OE numeriui
LR 036369
OE numeriui
LR161566
Detali informacija:
JAGUAR F-PACE (X761) 2.0 Ti4 AWD (184kW, 2017.02 > .)
JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD (250kW, 2015.09 > .)
JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SCV6 AWD (280kW, 2015.09 > .)
JAGUAR F-PACE (X761) 3.0 SDV6 AWD (221kW, 2015.09 > .)
JAGUAR I-PACE (X590) EV400 AWD (294kW, 2018.02 > .)
JAGUAR XE (X760) 2.0 D (120kW, 2015.03 > .)
JAGUAR XE (X760) 2.0 D (132kW, 2015.03 > .)
JAGUAR XE (X760) 3.0 S (250kW, 2015.03 > .)
JAGUAR XE (X760) 3.0 S (280kW, 2017.02 > .)
JAGUAR XF I (X250) 2.0 (177kW, 2012.06 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 (175kW, 2008.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 (250kW, 2012.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 AWD (250kW, 2012.10 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D (155kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D (177kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF I (X250) 3.0 D (202kW, 2009.03 > .)
JAGUAR XF II (X260) 2.0 (177kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF II (X260) 2.0 (184kW, 2017.03 > .)
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D (177kW, 2017.03 > .)
JAGUAR XF II (X260) 2.0 D AWD (132kW, 2016.03 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 (250kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 (280kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD (250kW, 2015.07 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 AWD (280kW, 2015.07 > .)
JAGUAR XF II (X260) 3.0 D (221kW, 2015.05 > .)
JAGUAR XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D (202kW, 2012.09 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 D Hybrid 4x4 (215kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 4x4 (183kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (225kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (155kW, 2013.10 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 3.0 TDV6 4x4 (190kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 4.4 SDV8 4x4 (250kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (375kW, 2012.08 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER IV (L405) 5.0 SCV8 4x4 (405kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT (L494) 3.0 D Hybrid 4x4 (215kW, 2014.12 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (250kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SCV6 4x4 (280kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 4x4 (183kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 SDV6 Hybrid 4x4 (225kW, 2015.06 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4 (155kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 3.0 TDV6 4x4 (190kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 5.0 SCV8 4x4 (375kW, 2013.04 > .)
LAND ROVER RANGE ROVER VELAR (L560) 3.0 P380 SCV6 4x4 (280kW, 2017.03 > .)